Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok. Mik...

32 hetes terhes vagyok. Mik ezek a jelek?

Figyelt kérdés

2. babám várom. Holnap töltöm a 32. hetet.


Első lányommal semmit nem éreztem előtte még talán kicsi fájásokra sem és indított is volt a szülésem majdnem betöltött 42. nél.


Most 1,5 hete napi 5-6x maximum fél percre de talán inkább ilyen 15-20 mp görcsöl a hasam.

Napok óta aludni nem tudok sehogy sem kényelmes már :( biztos a meleg is rátett , vagy lehet h csak az volt meglátjuk majd.


Ma egy jó 5 percre miközben lányom altattam iszonyatosan elkezdett fájni már ott lent a szeméremcsontom is derekamal egybekötve. Átfordultam utána kicsire rá jobb lett. Ha hosszabban ülök nehéz az elindulás mintha becsípődne valami a hátamba bicegek mint aki már a 40. héten van.

30. hetesen nézték nekem a 32. heti uh-t és akkor volt a kisfiam 1,5 kg, és fejvégű befordulva azt mondta a dr.úr.



Szerintetek lehet h majd előbb jön???


Lányommal most kezdeném jövőhét után az ovibeszoktatást.


köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 26. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
jóslófájás, nekem is volt, és nem jött előbb a kisfiam:) Nekem egy hónapig volt ez, ami Nálad...
2012. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohhh... de jó köszönöm :) Bízom mert még korán is lenne, nomeg van még mit csinálnom , remélem hamar sikerül lányom beszoktatnom, de azért pár hetet jó volna pihenni is még :)
2012. aug. 26. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
igen nekem is ez volt már a 29. héttől, kórházba is bementem miatta annyira durva volt. holnap töltöm a 37et, még egyben vagyok
2012. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!