Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Pozi teszt után...

Kismamik! Pozi teszt után mikor mentetek először vizsgálatra? Mire kell számmítani, milyen vizsgálat lesz?

Figyelt kérdés
Párotok bekísért benneteket?
2012. aug. 26. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a 6 héten, s akkor egyedül voltam, a 8. héten már a férjem is jött. Legközelebb a 12 hetesre megyünk. Megvizsgál kézzel, aztán ultrahanggal a doki. Ha nincs semmi, akkor elég a 8. héten menni. Én azért mentem a 6.ban is, mert barnás váladékozásom volt.
2012. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a 7héten mentem mert így kaptam időpontot párom eljött velem de nem jött be. Először hasi uh- csinált aztán hüvelyit. Ha nincs semmi panaszod akkor szerintem is rá érsz elmenni kb 7-8hetessen is.
2012. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én kb 6 hetesen voltam, hüvelyi UH-val vizsgált. párom még nem volt velem egy vizsgálaton sem, sajnos kiszámíthatatlan a munkája. :(

szerintem akkor érdemes elmennie párodnak is,mikor már látszik a baba is. addig meg úgyis csak petezsák lesz látható.

2012. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam tesztet, sejtettem hogy összejött a baba. Elmenetem a dokihoz, kézzel megvizsgált. Mondta hogy valószínű, hogy baba van. Fel is írta a folsavat, hogy kezdjem el szedni. Átküldött a laborba vizeletvizsgálatra. Meg mondta,hogy a mensim alapján kb. 4 hetes lehetek. Rá 1-1,5 hétre mentem UH-ra látszódott a petezsák, benne az embrió. Rá 1 hérte UH-án már szívhang is volt. Nekem minden UH-ám hasi volt.
2012. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20.49-es vagyok. Férjem csak az UH-ra jött velem, először a 12 hetesre.
2012. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

7 hetesen elmentem egy profi UH-ra, aztán a 8. héten mentem a dokimhoz, leültetett: na mondjad....én mondom: 8 hét! azt mondja erre, tudtam, mert Te másért nem jössz hozzám:-)) mondtam neki voltam UH-n, megmutattam, erre Ő megkérdezte mit szedek, kiegészítette és 2 hét múlva visszarendelt, akkor meg megbeszéltük a kombinált tesztet-ennyi. Nekem a keresztapám 30 évig volt oszt.vez. nőgyógyász főorvos és azt mondta a terhes nőket csak ha gond van akkor szabad vizsgálni, én ennek örülök, a mostani dokim is nála tanult:-) Szerintem UH-ra vidd a párod az látványos. A vizsgált meg teljesen doki függő, van aki kimondottan szeret vizsgálgatni, neked kell tudnod milyen a dokid.

3. babáját váró anyuka...

2012. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az előzőnél 5 most vártam 1 hetet a pozi teszt után így 6 hetesen megyek el a dokimhoz,és csak azért hogy megnyugtasson minden oké odabent,jó helyen van,jól tapadt meg,és dobog a szíve...:)
2012. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi 6 hét 4 napig vártunk a dokival, de még nem v olt szívhang,szóval még várhattunk volna egy hetet. párom minden alkalommal bejön velem, ő is nagyon izgul, kíváncsi! az asszisztens nem nézi jó szemmel, de csak behívja, végülis, ha már 8ezret fizetek egy vizsgálatért, igazán elférhet ott a párom. viszont a dokit nem zavarja, hogy ott van, nagyon kedves, mutogatja neki a monitoron a dolgokat, csak rólam feledkeznek meg :)
2012. aug. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!