Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák ez normális?...

Kismamák, anyukák ez normális? 4 hét-1 napos terhes vagyok. Ma délután óta folyamatosan fáj a jobb oldali petefészkem. Ez nem jelent jót ugye? Nőgyógynál még nem voltam. Menjek el minél hamarabb?

Figyelt kérdés
3 napja tudtam + terhességi tesztből,hogy terhes vagyok.Az elmúlt 2 napban nem fájt a petefészkem.Ma mitől fájdulhatott +??Holnap elmegyek a házi orvoshoz,mert táppénzre akarom magam vetetni.Ma is délutános voltam,de alig bírtam a jobb lábamra állni annyira fájt a petefészkem.Erős fizikai munkát csinálok 8 órában,és folyamatos álló munka van.Szerintetek felfog venni táppénzre?
2012. aug. 26. 22:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy fáj, nekem is fájt az elején, és én is amiatt aggódtam nehogy méhen kívül legyen... ma már 1 éves nagyfiú :) Semmi baj nem lesz! A doki még nem fog látni az uh-n semmit még nagy valószínűséggel (mert én is elmentem 4 hét 5 naposan és semmit nem látott, 1 hét múlva petezsákot, arra rá 2 hétre pedig már ott volt a kisfiam dobogó szívecskével). Írj majd, én szorítok Neked hogy minden rendben legyen!
2012. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Jaj annyira aggódom..félek nagyon.Első terhességem,3.hónapja próbálkoztunk vele a férjemmel,most pedig,hogy összejött NEM AKARJUK ELVESZÍTENI!!Félünk mind a ketten.Most már nem fáj annyira,sőt szinte semennyire.Szerintem meg terhelő neki a fizikai munka amit csinálok.De ennek holnap véget vetek.Nem ér annyit a munkahely,hogy elveszítsem a babámat!!Holnaptól táppénz és kedden pedig ha fog fájni ha nem,akkor is elmegyek a nőgyógyhoz,és vizsgáljon meg.Azt már hátha fogja látni,hogy méhen kívül vagy belül van-e?!
2012. aug. 27. 00:06
 13/25 anonim ***** válasza:

Szia! Az elején nekem is nagyon fajt a derekam, petefeszkem szurkalt, hasam fajdogalt. Én így éltem meg az első pár hetet:) minden rendben volt!

Ma mar 23 hetes vagyok:)

Szurkolok, hogy minden rendben legyen, de szerintem rendben lesz!:) ne stresszelj, az nem tesz jót! Írj majd, hogy mi volt a dokinal!

2012. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Jaj annyira izgulok,hogy mit fog mondani ma a háziorvos,hogy felvesz-e táppénzre,vagy pedig mennem kell még dolgozni.De azt beszéltük mg a férjemmel,hogyha az orvos mégsem akar táppénzre venni,akkor meg felmondok a m.helyen,mert én nem akarok tovább dolgozni így 1 percet sem!Meg izgulok amiatt is,hogy a nőgyógy mit fog mondani holnap?!Azt azért már csak fogja látni,hogy a méhben van-e a baba vagy Isten ne adja a petevezetékben,ugye??
2012. aug. 27. 09:08
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor még semmit nem látott. Akkor tudja megmondani, ha már látszik a petezsák, nekem 5 + 5-ön látszott, előtte 1 héttel még semmi, de ezt már leírtam. Ettől függetlenül itt olvastam hogy van akinek látnak petezsákot 4 hetesen is... de arra készülj inkább hogy nem lát majd semmit a doki.
2012. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj próbálj megnyugodni. Lehet, ahogy nő a méhet azt érzed. Én egészen a 7hetesig voltak görcseim mintha megjönne. De ez természetes dolog.
2012. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Felkészültem arra is,hogy lehet,hogy potyának megyek el,de akkor is szeretném,ha látna a szakorvos.Bár ha nem fog látni még semmit,és ha vissza kell majd mennem olyan 1-2 hét múlva,akkor addig tuti,hogy lerágom a fél kezemet!!
2012. aug. 27. 09:36
 18/25 A kérdező kommentje:
Próbálok nem idegeskedni,mert tudom,hogy azzal ártok a babának,de izgulunk a férjemmel együtt,hogy most akkor hol van a várva várt babánk?!
2012. aug. 27. 09:38
 19/25 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki azt írta fájt neki is...igen egyik oldal fájt, és a derekam is, most is néha belefáj egyik oldalba meg szúr. Ne idegeskedj, rendben lesz:-)
2012. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy fájt ahogy az előző írta. Felvettek táppénzre?

Az 1 éves kisfiú anyukája

2012. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!