Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok, nem tudom...

30 hetes vagyok, nem tudom pontosan miota, de legalabb ket harom hete folyamatosan ebren van a babam. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Masodik baba,a nagylanyom 4eves.O nyugisabb volt,most fiut varok.Persze jo h minden terhesseg mas,na de normalis az h folyton ebren van?Kb fel ora a legtobb amit nyugiban tolt,utana folyamatos buli van,van h ket oran keresztul is.Es nagyon eroseket rug,mozog,kapar??neha faj is.Ez igy jo?Vagy lehet valami baj??ejszaka alszik velem,viszont ahogy kelek pisilni kb orankent,o is egybol jelentkezik,es nem mindig akar visszaludni.jaj,nem tudom,es mit csinal olyankor mikor ennyire mozog?biztos nincs baja?tudom h bolond vagyok,foleg h masodik gyerek,de annyira mas a ket terhesseg h hihetetlen,ezert nem tudom h most ez normalis e.nagylanyomat folyton ebresztgetni kellett,most a fiamat meg nem tudom ˝leloni˝.tenyleg sokszor faj amit csinal,es folyamatosan.
2012. ápr. 14. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,szerintem nincs okod aggodalomra. Attól hogy mocorog még alszik. Hiszen mi is forgolódunk. Meg a hely is kicsi neki,úgyhogy már tényleg minden rezzenését érzed. Ha nagyon feszült vagy beszélj az orvossal,az nem árthat:D jó babavárást:)
2012. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsanett 24 ***** válasza:

A kérdésedre a választ nem tudom,de lehet hogy az megnyugtat hogy, az én babám is teljese ugyanezt csinálja mint a tiéd.

És én sem tudok rájönni hogy mitöl van, tudom hogy nem kell minden kis apróságon idegeskedni de nem tudok másra gondolni mert folyamatosan érzem és fáj amiket csinál.

Én is kisfiút várok,de emiatt már alig várom a végét!

31+2 hkm

2012. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem lányom lesz és ö se szokott sokat pihenni nekem is fáj néha.

33hkm

2012. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!