Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma lett pozitiv a tesztem,...

Ma lett pozitiv a tesztem, mikor edemes eloszor dokihoz menni?

Figyelt kérdés
En olyan boldog vagyok!! :) Odaadtam a paronak a pozi tesztet szulinapjara, ma! :)
2009. júl. 26. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ami a legfontosabb: Gratulálok a babához !!! :) Vigyázz magadra, magatokra, így főleg az elején! Én még nem mennék orvoshoz, várnék még 2 hetet. 7 hetes terhes voltam mikor elmentem.

boldog babavárást :)

2009. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

:) ha nincs problémád, nem vérzel és nemgörcsölsz nagyon, akkor 2 hét mulva doki, meert 6 hét utáén lát csak szivhangot:)

grta

2009. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat! Remelem rendben lesz minden! Tehat 6 hetesen mar lehet a szivhangot is latni?
2009. júl. 26. 09:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: 6-7 hetesen kezd el a szívük dolgozni:), onnantól érdemes menni, és jobban meg is tud tapadni.
2009. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én dec 8.án teszteltem pozit,és 18.án akartam a szülinapjára oda adni....de levágta hogy mi van mert nem tudtam volna 10 napig magamba tartani! :)

Gratulálok ababához!!! :)

Szerintem ráérsz menni 2 hét mulva ,mert most lehetsz 4-5 hetes,ttehát még vagy nem látnának semmit,vagy csak egy nagyon picike kis petezsákot. " hét mulva meg már ha akkora,akkor szívpulzálást is mutatna az uh.Én volta 5 hét 5 naposan,de nem volt szívhang,paráztam még 2 hétig mert akkor lettem visszarendelve,na ott már volt egy halvány kis szivecske dobogás! :)

Sok boldogságot Nektek! :)

36hetes és 4 napos pocakos :)

2009. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, ha nincs bajod, akkor ráérsz 2-3 hét múlva menni, akkorra már biztosan lesz szívhang, ami nagyon megnyugtató lesz.

Én kerek hat hetesen voltam és már dobogott a szíve. A barátnőmnek magándokija volt, a doki a pozitív teszt után két nappal behordta rendelésre, hogy ez kell, meg kell nézni, stb, ami arra volt jó, hogy 8000 ft-ba került uh-val együtt és a doki azt a "megnyugtató" választ adta, hogy "valószínűleg terhességről van szó, de nagyon korai, még nem tudja megerősíteni". És két hét múlva ismét mehetett szintén 8000 forintért, akkor már volt szívhang is.

Azt mondta a barátnőm, hogy mérges volt, csalódott és rettenetesen aggódott két hétig, mert nem volt jó hallani, hogy nem biztos, hogy van baba.


Gratulálok én is!

Első baba ugye?

2009. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Javítok. Nem behordta, hanem behívta...
2009. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen elso baba! Mondjuk en irorszagban elek, itt egy maskepp mukodik ez a doki dolog. Korzetihez kell menni es o csinal vervetelt meg minden, majd beutal uh-ra.
2009. júl. 26. 09:52
 9/13 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia! En Angliaban elek, nem tudom mennyire hasonlo a ket orszagban a terhesgondozas. Nekem most a masodik babamnal ugy volt hogy eloszor GP, aki beutalt korhazba, oda kaptam behivot a 8. heten, akkor volt vervetel+megkaptam a terheskonyvet, aztan kaptam idopontot a 12. heti ultrahangra, ahol megint lesz egy vervetel Down-szures. Sztem nalatok is hasonlo lehet.

Sok sikert! :)

2009. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Menj privat uh-ra 7 hetesen a paroddal, akkor van szivhang, en is kinnt csinaltattam meg (Angliaban), mert akkor epp ott voltam. A GP-s dolog hercehurcas es sokaig kell varni ra.
2009. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!