Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is lusta ma a pocaklakó...

Nektek is lusta ma a pocaklakótok, vagy lehet hogy már a közelgő szülés miatt nem olyan aktív?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, és ma nagyon lusta a kisfiam. Nem tudom, hogy mitől lehet. Front, vagy esetleg már közeleg a vége? Ma ráadásul elég sokat is keményedek. Szerintetek?????

2012. aug. 27. 16:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ma nekem se volt túl aktív szerintem a front miatt.
2012. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én is 37 hetes vagyok a kisfiammal és az enyém is kevesebbet ficánkol mint eddig, bár ő soha nem volt az a nagy pocakakrobata:) Hogy összefüggésben van-e a szüléssel nem tudom, lehet csak sokat alszik vagy már nagyon kevés neki a hely:)


Hányadikára vagy kiírva? Első vagy többedik baba? Hol fogsz szülni?

2012. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,az enyém is lustább az elmúlt napokban,sztem ez az időjárás is közrejátszik,meg hát ugye már szűkös a kérója :)

Ne aggódj,a keményedés is normális,ha rendszereződik és erősödik,akkor irány a kórház. sétálj egyet,zuhanyozz,talán elmúlik.

könnyű szülést!

36 hkm

2012. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Szept. 17-re vagyok kiírva, és Tatabányán fogok szülni. A második babánk, és nekünk is kisfiú. Azért aggódom egy kicsit, mert gyógyszert kellett szednem arra, hogy ne induljon be a szülés idő előtt. Egy hete nem szedem a gyógyszereket, és gondolom hogy kezd kiürülni a szervezetemből.

Kedves 4. Te mikor szülsz, és hol????

2012. aug. 27. 17:14
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem front van és azt érzi ilyenkor nekem is lustább:)!
2012. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Nem mondod? Én is szeptember 17. és én is Tatabánya! :) Mik vannak?! :) Nekem tegnap volt belassulva, általában a frontot előre érzékeli. Ma viszont engem visel meg nagyon ez az idő. Össze is pakoltam majdnem fixre a cuccom. Akkor lehet, hogy találkozunk a kórházban :D Majd kérdezősködök, hogy nincs-e ott valaki olyan, akinek valami idióta barom ilyeneket írogatott vissza! Erre a buta kommentelőre szavakat sem találok. Biztos hatalmas észlény. Remélem ennél nagyobb örömet nem okoz neki semmi mostanában, mint az, hogy ostoba dolgokat írogasson ki. Jó szórakozást hozzá!!!

Nekünk pedig most már kitartást!!!

2012. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a moderátorok munkáját!!!!!
2012. aug. 27. 17:55
 8/29 A kérdező kommentje:

Nekem már minden indulásra készen áll. Éppen ma fejeztem be a ruhák vasalását, úgyhogy már jöhet is a baby!


Akkor én is tudakolózni fogok felőled, hátha tényleg összeboronál minket a sors a szülőszoba elött! :DD

Neked hányadik baba lesz?

2012. aug. 27. 18:02
 9/29 anonim ***** válasza:
én is Tbnyán fogok szülni, de októberben..lennétek olyan kedvesek, és ha lesz erőtök/időtök megírnátok a tapasztalatokat?? Nekem elsőő baba lesz és semmi jót nem hallottam még a kórházról.. :(
2012. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Szia! Én jelentettem a két választ, nem normálisak az ilyen emberek! Totál kiakadtam rajta! Szerencsére kapcsoltak a moderátorok! Szerintem is Baba lesz ebből lassan, irigyellek is picit!:-) Nekem még legalább 4 hetet várnom kell a kislányomra! Most kezdem érezni, hogy már tényleg teher picit, tegnap azt hiszem megvolt az első jóslóm is. De sebaj, ezt a kis időt már csak kibírjuk!

Könnyű szülést kívánok!

Üdv, 32 hkm

2012. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!