Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mit lehet...

Terhesség alatt mit lehet használni parlagfű allergiára?

Figyelt kérdés
38 hetes terhes vagyok és nagyon allergiás:(Szinte már semmit nem alszok nem is a terhességtől hanem ez az allergia teljes mértékben megnehezíti az életemet.Voltam patikában azt mondták igazán semmit nem lehet szedni egy tengeri spray-t vetettek meg aminek semmi hasznát nem érzem:(Teljesen ki vagyok már tőle merülve:(alig várom hogy szüljek de azt is hogy fogok?Két fájása között tüsszögök ötöt?El vagyok keseredve:(

#Terhesség allergia
2012. aug. 28. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
detto én is igy vagyok vele de még csak 15 hetes vagyok és pokoli az éjszaka aludni se tudok és nekem se használt az orrspray
2012. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a homeós bogyókat, terhesség alatt is lehet szedni. Nekem porallergiám van én az urtica-t + a histamin-t használom, nálam bevált. A parlagfűre azt hiszem a pollens a jó, de kérdezd meg a gyógyszertárban.

39+4 hkm

2012. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegyèl Nasivin orr sprayt, de csak Napi 3x szabad használni!

Nekem is csak ezt ajánlotta annó az orvos, gyógyszert nem írt fel, szenvedtem rendesen, taknyosság, szem viszketés, tüsszögés.

Engem minden tavasszal elkap, meg így őszre, kb . 1 hete jött elő

2012. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu nálam is. Ami nálam picit segít, kálcium pezsgőtabi (de abból csak a szőlős, mert a citromosat nem tudom lenyelni, vagy ha lenyelem ki is hányom), arcmosás rűrűn és amit utálok de hat valamennyire, orr öblítés. Leginkább este szadizom magam, hogy tudjak aludni. A homesós bogyókat nekem is ajánlották, de azt kb egy hónapja kellett volna elkezdeni, én lekéstem, mondták a patikában, hogy az megelőzésre van és sajnos már mindegy..
2012. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ugyan nem a parlagfűre vagyok allergiás, hanem nekem májusban vannak gondjaim. sajnos semmilyen allergiagyógyszert nem szabad terhesen bevenni, én kálciumot iszogattam meg írattam kálcium injekciót. dolgozni se tudtam menni, egész nap nyomattam zárt ablakkal a levegőtisztítót. borzalmas volt.
2012. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hoemos bogyó jó, de azt már hamarabb kellett volna elkezdeni, bár lehet még most sem késő. Histamin 30CH minden nap, Apis és ambrosia felváltva, egyik nap egyik, másik nap másik, azt hiszem ezek 9 ch de ebben nem vagyok biztos.
2012. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!