Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22. héten mitől vérezhetek?...

22. héten mitől vérezhetek? Se görcs, se fájás, csak vérzés.

Figyelt kérdés

Ez a második terhességem, a fiam már 3 éves, de nála ilyen soha nem fordult elő. A reggelei rosszulléteken kívül semmi bajom nem volt, most viszont ezzel a terhességgel már másodszor voltam kórházban. Először 8 hetesen, aztán most, 22 hetesen. A furcsa csak az, hogy székletürítés közben véreztem (és biztosan hüvelyi vérzés volt!), se előtte, se utána nem volt semmi. De elég nagy mennyiségű, legalábbis számomra elég ijesztő mértékű.

Ha alapesetileg is szokott folyásom lenni kaki közben (fehér hüvelyváladék-cseppek vannak a kagylóban ill. a papíron) tehát függetlenül attól hogy terhes vagyok-e, akkor nem lehet összefüggés a két dolog között?

Valami anatómiai? A nőgyógyásztól még nem mertem megkérdezni.


Van valaki hasonló helyzetben? Esetleg hasonló tapasztalat?

Ui: Ja, nem voltunk együtt előtte a férjemmel!!!


2012. aug. 28. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet h haematoma, de én a helyedben azonnal orvoshoz mennék!!!
2012. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig jó lenne, ha inkább tőle kérdeznéd. Minden gonoszkodás nélkül mondom, tényleg. Mert lehet akár ártalmatlan méhszájseb de akár vetélés (nem paráztatni akarlak csak egyszerűen nem értem, hogy hogy nem merted megkérdezni a dokid, attól, hogy próbálsz nem foglalkozni vele még nem fog megoldódni.)

Szóval szerintem sürgősen orvos, ha kell ügyelet főleg, ha élénk színű a vér. Nem játék a dolog!!!!

2012. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp fordulj mihamarabb orvoshoz! Ne mi találgassunk, szakorvos vizsgáljon meg!
2012. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon laza orvosom van, ő azt mondja, hogy három esetben KELL sürgősen ügyeletre menni: görcs, vérzés vagy 38 feletti csillapíthatatlan láz. Bármi más várhat.

Én mennék.

2012. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett természetesen azonnal voltam orvosnál, és 5 napot kórházban is, de ott nem mondanak semmit. Volt méhszájvizsgálat (zárt), UH-n is minden rendben volt a babával is, a lepénnyel is, vérömleny sincs, tehát teljesen negatív minden.

Egyszerűen annyit mondtak, hogy ők sem látnak mindent 100%-ban uh-val, nem tudják megmondani mitől lehetett.

Persze ott is elmondtam hogy a wc-n ülve történt, de nem tulajdonítottak neki semmi jelentőséget.


Már csak én keresek magyarázatot...

2012. aug. 28. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:

A félreértések csak azért adódtak, mert azt mondtad, hogy a dokid nem mered megkérdezni. Ebből azt szűrtük le, hogy nem voltál vele kórházba.

Minden esetre ha újra jelentkezne biztos, hogy bemennék és megemlíteném, hogy már volt ilyen. Hátha kiderül mi okozza, de ha már nem az biztos kiderül, hogy nincs baj.

2012. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
székletmintát vizsgáltak, h hátha mégis van összefüggés? aranyered nincs?
2012. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!