Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor mondták először...

Nektek mikor mondták először meg a baba nemét? Bevált az első tipp? Van itt olyan kismami akinek végig lányt mondtak pl, és mégis fia lett. Mennyire lehet megbízni szerintetek az UH gépekben?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 21:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
16. héten mondta a doki, hogy kislány lesz és be is jött:)
2012. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

első fiam 18 héten kiderült

második a 18. héten fiú, de egy hét múlva visszahívtak, mert kicsinek gondolták akkor azt mondták talán inkább lány aztán 24 héten 4d-n nem látszott, aztán 32. héten megint nem látszott, és 36-héten már csak azért mentem el 4d-re hogy keressük már meg végre mi van a lába között mert nem lesz kész így a babaszoba:) A szonográfus azt mondta ha nem tudja megmondani akkor ingyen lesz az uh:)) de aztán ott végre megmutatta a kukit, és így lett két gyönyörű fiacskám:)))

2012. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A 21 heten a technikus rafokuszalt a kukacara a kisfiamnak. Kinagyitotta es ronda indiai akcentussal kozolte: this is his penis! Aztan lattuk a 4D-n is...
2012. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

12. héten az Istenhegyi úton lányt tippeltek.

De ez csak tipp volt, ilyenkor még biztosra nehéz mondani bármit is.

15+5 hetesen a dokim kukit látott, amit a 18. héten szintén az Istenhegyi úton meg is erősítettek!:)

Azóta már 8 hónapos a fiam!

2012. aug. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

1:12héten fiu aztán végig mondták az is maradt

2:12hét fiu 19hét 4d meg is erösitete

3:12hét lehet kislány 18 hét kislány az is lett

2012. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Első: igazán egyszer sem mutatta meg magát. Farfekvésben volt, a doki azt mondta, hogy ilyen helyzetben ahogy Ő van, nem tudja megmondani, aztán nézegette egy darabig, és azt mondta, hogy szerinte lány. Ezek után nem igazán mertük beleélni magunkat, szóval még a szülőszobán sem tudtuk. Végül lány lett.

Második: 18. hetesen kérdeztem, ugyanaz a doki volt, aki az elsőnél is tippelt. Most az volt, hogy a lába közt van a köldökzsinór és nem látszik, majd nézegette egy kicsit és ismét azt mondta, hogy szerinte lány. 23. hetes vagyok, majd jövő hónapban szeretnénk 4D-re menni, akkor talán kiderül, hogy tapasztalat alapján mondta, vagy tényleg csak tipp volt.

2012. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, akkor reménykedem hogy nekem is kislány marad végig, mert a 18 hetes uh-on azt mondták hogy kislány, aztán a 21. héten a dokim is azt mondta hogy szerinte kislány. Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 29. 09:41
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem volt anno: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Jövő héten megyek a 30. heti uh-ra, azért ott még rákérdezek. :)

2012. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia! 12 hetesen kisfiùt mondtak 85%-ra. 18 hetesen szintén de még akkor sem 100% volt. 20 hetesen pedig 100% kisfiùt mondtak, szépeb lehetett làtni. :)
2012. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes vagyok, de még mindig nem tudom :) nem mutatja a kis drága:)
2012. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!