Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy vetették észre, hogy...

Ti hogy vetették észre, hogy befordult a babátok? Érezni? Vagy vannak erre utaló dolgok, amikből tudni lehet?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem tudom.. Vagyis majd a válaszok után talán okosabb leszek.36 hkm
2012. aug. 29. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem 35 hetesen fordult be, majd' szétfeszítette a hasam.

Nem tudtam először, hogy ez azért van, mert épp fordul, csak gondoltam. Mert nagyon feszült a hasam, fájdalmas is volt, és néha görcsöket is okozott ez.

Korábban nem éreztem, ha forgolódott odabent, de így nagyterhesen már éreztem, nagyon kényelmetlen volt a mozgása.

2012. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én észrevettem. 24-25 hetes voltam, és egy éjszaka arra ébredtem, hogy iszonyatosan feszül a hasam. Láttam, hogy keresztben fekszik, annyira kinyomta magát, hogy tisztán kivehető volt kívülről, hogy hol a kis feje, és hol a lába. Előtte végig faros volt, 26 hetesen mentünk 4D-re, ott mondták, hogy koponyavégű, amit szerencsére azóta is tart. Van olyan, aki nem veszi észre, olyan diszkréten csinálja a kicsike, nekem szerencsém volt.

39+5 hkm

2012. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

39. hét felénél fordult be.

Három éjszaka voltak órán át tartó rendszertelen jósló fájások. Én nem voltam benne biztos, hogy befordult, csak azt tudtam, hogy már nem úgy van, mint előtte, mert ezt megelőzően NST-n a szülésznő megmutatta, hogy a feje hol van, illetve hogy tapintásra az a legkeményebb. Szóval azt tudtam csak, hogy a feje már nincs a bordám alatt, de hogy hol van, azt nem, mert alul "hiába kerestem". Harmadik terhességem volt, mégsem éreztem. A következő orvosi vizsgálatnál mondta a dokim, hogy fejvégű. És még több mint két hétig trónolt odabent, a művelet után napokig szélcsend volt, semmi fájás, egyebek...

2012. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy ideig nagyon sokat forgolódott, lehetett érezni, hogy teljesen megfordul, máshol van a feje. Aztán egy idő után már nem volt helye forgolódni, maradt fejfekvésben. Viszont (talán a sok forgolódástól) magára tekerte a zsinórt a drágám, így császározni kellett, mert szüléskor nem tudott beilleszkedni (más gond is volt, ami miatt csaszi lett).
2012. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem, amikor befordult. Nekem 33. héttől harántban volt, még 37 hetesen is. Aztán 37+6-nál be akartak fektetni a haránt miatt, de előtte még csináltak egy uh-t, és akkor már fejvégű volt.
2012. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
30 hetesen még nekem is harántban volt,azóta viszont máshol érzem. Egész a bordáim alatt szokott hullámozni két kis gombóc,meg lent a hasam alján. Két nagyobb dombocskát szoktam kitapintani,egyiket bal oldalon lent,a másikat jobb oldalon a köldököm magasságában kb. Ebből Ti mire gondolnátok?
2012. aug. 29. 10:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem belőle, a 28 hetes UH-n mondták, hogy fejvégű, aztán már úgy is maradt. Előtte a 18 hetesen még faros volt. De gondolom, minél később fordul be, annál inkább lehet érezni, mert egyre nagyobb a baba.
2012. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A 28-30 hetes uh-ra már befordultak. Később onnan tudtam,hogy még mindig úgy vannak,hogy a szívhangot a köldököm alatt találta meg a védőnő,és az nst-n is lentre kellett tenni a tappancsot.


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,17hkm

2012. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ennek fényében remélem,hogy be van fordulva,nst-n nekem is a köldököm alá tették a tappancsot :)

Köszi a jókívánságot,kedves utolsó!

Boldog babavárást mindenkinek, a későbbiekben pedig örömteli babázást!

2012. aug. 29. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a köldök alatt volt a szivhang hallgatás,mégis faros volt akkor a kicsi.Most már szerintem keresztbe van,vagy fene tudja,de lehet még mindig faros és ugyanúgy mindig a köldök alatt a szivhangja.35hkm
2012. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!