Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. éjszaka oránként járok ki...

2. éjszaka oránként járok ki pisilni, de nem iszok többet mint eddig. Nem sok ez? Lehet befordult a baba? Eddig 3x mentem ki, mostmár 6x is kell.34+3hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok. Én húsz hetes vagyok és én is óránként járok ki pisilni, pedig az én babám még nem is akkora, hogy nyomja a hólyagom. Nem feltétlenül jelenti azt, hogy befordult, sőt, inkább még nem, és súlyos, és ezért nyomja a hólyagod. Ha befordul akkor kevésbé fogja nyomni.
2012. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem sok,lesz az még félóra is! Legalábbis nekem volt olyan időszakom is! :) Biztos nagyon nyomja a hólyagodat,olyan helyzetben van. :)
2012. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
reggelre olyan szoktam lenni mint a hulla,mert felkelek,fel ora mire visszaalszok,de ujabb fel ora mulva kelhetek megint fel pisilni...szuper aam :)
2012. júl. 2. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugalom én amióta terhes lettem egy nyugodt éjszakám sem volt emiatt. Sajnos a vége felé ez már egyre rosszabb lett. De ma megszületik a baba legalább nem lesz rossz, hogy nem tudok aludni.

37hkm

2012. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma születik??
2012. júl. 2. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!