Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. hetes terhesen ingadozó...

15. hetes terhesen ingadozó vérnyomás? Van mikor 120/78 de van úgy, hogy 90/50. E miatt szurkáló érzést érezhetek ritkán a szív körül?

Figyelt kérdés
A meleg is rátehett már ilyen korán az ingadozásra? Elájulni ne ájultam el, csak előfordul, hogy egyik percen szédülök, másikban meg alszok elfele. Ezáltal pedig a közérzetem is nagyon rossz.

2012. aug. 29. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A szurkáló érzés valószínű más miatt lehet,mert az én vérnyomásom is hasonló mostanában!

Olyan 20 évesen mentem dokihoz,ilyen szívtájéki szúró érzéssel,amire gyógyszert kaptam és csak akkor jön elő ha stresszes vagyok!

2012. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem.És a stresszt kiválthatja nagyobb vita?Mert abból volt részem mostanába. De inkább az ingadozás aggaszt egy kicsit jobban, mert éjszaka valószinüleg el is kezdett vérezni az orrom.Legalább is lehet, mert reggel orrfújásnál vettem észre, hogy minimális alvadt vért is tartalmazott.
2012. aug. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!