Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hetesen 3 csepp vér volt...

32. hetesen 3 csepp vér volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Tudom mielött írjátok orvos, de hívtam már és azt mondta nem hiszi h baj lehet, ahogy én gondolom. Viszont nincs pont ma nincs kocsim itthon és a kislányommal vagyok itthon.


a kérdésem csak egy lenne: Volt-e valakinek ilyen.

pár hete fájdogálok enyhe alhasi görcs, 4-5 napja szeméremcsontom is néha menni alig tudok, fejvégű a babám 30. hét óta biztos és nagyon lent érzem, de non-stop ficánkol amúgy 3. napja szintén.


Éjjel szokás szeirnt sokszori pisilésre járok, és most fél 1-kor voltam kint és mikor megtörtöltem volt élénk piros pötty, de tényleg pötty a papíron. Töröltem megint akkor is láttam aztán vissza ágy 1 órára ismét pisi pihi megint volt de szintén egy csepp és azóta (kopp-kopp) semmi.


ez baj lehet? vagy csak ér pattant volna meg? pár nem erőlködtem nem voltam nagy wc-n. Este 8-kor ugyan borotvátkoztam amennyire éreztem mert nem látok már oda de nem vághattam el magam mert akkor nem volt semmi vér és azért hajnali fél 1-kor nem hiszem h nekiállna vérezni .


köszönöm mindenkinek


ja még annyi csak hogy azért sem rohanok be mert tényleg azóta semmi nincs, nem fáj a hasam sem mintha semmi nem lenne, nomeg nem nagyon szeretném amíg nem muszáj h bent tartsanak mert jövőhéten lesz ovibeszoktatás lányomnál és szeretném én vinni, meghát hozzám ragaszkodik a legjobban épp elég változás lesz neki az ovi is meg kistesó is.


2012. aug. 30. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem kb ilyen idősen nem volt ennyi, hanem egy vér csík volt a fehér nyálkában. arra se mondtak semmi használhatót
2012. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi azért az infót.

Ma probálok pihenni bár azért kicsit tevékenykedem is, amig nem látok újra ilyet addig maradok, csak kiváncsi lennék hogy mi lehetett ez.

2012. aug. 30. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt olyan,hogy borotvalkoztam,nem vagtam meg magam,megis orakkal kesobb par piros csepp volt a wc papiron,miutan megtoroltem. Sztem csak dorzsoles hatasara kezdett el verezni egy kis potty,nem kell megijedni.
2012. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jajj de jó remélem ez áll a háttérben.

köszönöm a választod.

2012. aug. 30. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!