Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este nagyon megijedtem....

Tegnap este nagyon megijedtem. Székelés után sok vér volt a wcben. Eddig még sosem fordult elő velem ilyen. 19 hetes vagyok. 1-2 csepp volt néha a papíron, na de ennyi?! A védőnő szerint visszér lehet.Történt valakivel már hasonló?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 08:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valóban az lehet, de győződj meg arról, hogy nem a hüvelyből jön-e!
2008. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Biztosan nem hüvelyből jön. Erre nagyon odafigyeltem. Nem görcsöl a hasam, más panaszom nincs.
2008. dec. 9. 08:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akor nyugi, a kevés vér is nagyon soknak tűnik a WC-ben. Elvileg azért ennek is csökkenni kell, tehát, ha nem csökken vagy nő a mennyisége, említsd meg az orvosnak. Sajnos ez lehet a terhesség velejárója. Most használj nagyon puha törlőpapírt, és ne ülj sokáig egy pózban!
2008. dec. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nincs aranyered?
2008. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy aranyerem lenne. Legalábbis eddig nem volt. Úgy hallottam, hogy akkor lenne valami kitüremkedés a végbélen. Nekem olyan nincs. Inkább olyan, mintha sebes lenne. De nem is viszket most...
2008. dec. 9. 08:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

én kérdeztem van e aranyered...

nálam akkor fordult ilyen elő amikor szorulásom volt, és csak nagy erőlködések árán tudtam nagyvécézni.

2008. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképp beszélj a dokiddal,és ha ő vizsgálat után nem talál nőgyógyászati dolgot,akkor érsebészetre menj.

Az aranyérnek több fajtája van.Akad köztük olyan is,amit külsőleg nem érzel,ez az úgynevezett belső aranyér.

Az is lehet hogy ha volt egy kis székrekedésed,akkor a végbélnél megpattant egy hajszálér.De egy régebbi székrekedéskor lehetett olyan,hogy a végbélnél megsérült a bélfal,és mivel az állandó nedves rész,nem tudott rendesen begyógyulni,így egy esetleges nehezebb székeléskor újra megrepedt.Mindenképp konzultálj orvossal,mert ha végbéldologról van szó,azt még az elején érdemes kezelni,nehogy esetlegesen a gyulladás tovább vagy feljebb húzódjon.

Remélem tudtam vmit segíteni :))

2008. dec. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: nekem is székrekedésem van. Szenvedés előállítani a produktumot. Csak nagyon megijedtem, mert ennyi vér még nem járt vele. A babának ez nem árthat ugye?
2008. dec. 9. 09:01
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Ha mégegyszer előfordul azonnal hívom az orvosomat. Remélem nem kerül rá sor.
2008. dec. 9. 09:08
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem árthat,de egy bélgyulladás azért saját magadnak komolyabb fájdalmakat tud okozni.Egyél almát,illetve igyál legalább 2 liter folyadékot.És ne görcsölj a vécézésen,mert annál rosszabb ha visszatartod egy esetleges félelem miatt :))
2008. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!