Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tejfakasztó teát mikor...

A tejfakasztó teát mikor érdemes elkezdeni inni? 35hkm

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 10:19
 1/6 ava87 ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, várd meg, hogy kiderüljön, egyáltalán van-e rá szükséged, mert az is lehet, hogy magától is sok tejed lesz.
2012. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van,de ha még sem akkor mennyi idő után teszi meg a tea a hatását?
2012. aug. 30. 10:34
 3/6 ava87 ***** válasza:

Hú, hát ezt nem igazán tudom, attól is függ, hogy milyen teakeveréket iszol, mik vannak benne, mennyit iszol, stb. De a tejtermelésnek már eleve a sok folyadék jót tesz, első körben erre figyelj :)

Amúgy ha valami gyógynövényboltban veszel ilyen teát, akkor szerintem az eladó tud erre a kérdésre választ adni, általában szokták ismerni az eladott termékeket, és hogy nagyjából milyen gyorsan hatnak.

2012. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike :)
2012. aug. 30. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezeket a teákat csak szülés után kell elkezdeni, mert az anyatej is csak utána kezd termelődni. Bőven ráérsz még vele, majd meglátod, hogy mennyire lesz szükséged rá.
2012. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szombati napon szültem, küszködtünk mert nem nagyon akart beindulni a tejem. Vasárnap párom hozta a kórházba itthonról az elkészített teát másfél literes üvegben, plusz elkezdtem szedni a homeós bogyót, rá pár órára hogy megittam a teát, átázott a pólóm. Bár nálam később semmi sem segített, a kórházban sem volt sok tejem, így már az elejétől fogva tápszeresek vagyunk. 1 hónapig szenvedtem a tejjel, vettem mindent, amit csak olvastam a neten h jó lehet, és mégsem segített, így 1 hónap után feladtam. Szóval nekem csak beindulni segített.
2012. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!