Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Érdemes szedni a...

Kismamik! Érdemes szedni a homeós bogyót és a málnalevél teát inni szülés megkönyítésére? A homeós bogyónak mi a neve és mi célt szolgál?

Figyelt kérdés
36+5 hetesen szedhetem ezeket?
2011. jan. 11. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szülőszoba látogatáson a minap voltunk. Ott a fogadó szülésznő kifejezetten ajánlja. Sőt a vajúdásra is bármikor előveszik az éppen alkalmas homeos szert ott helyben.

Azt azért érdemes csak hozzáértővel megbeszélni, hogy pontosan mit és milyen hígításban, hányszor mennyit mikortól.

2011. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én ezeket így szedtem:


málnalevél tea, 36. héttől napi 1 bögrével ittam, a 38. héttől már 2-vel, reggel és este.


cimicifuga ch30 : napi 5 golyó

caulophyllum ch30 : napi 5 golyó

egyiket reggel, másikat estefelé, vagy ahogy kijött. annyira nem kötött.

arra figyelj, hogy mindenképp ch 30-as legyen a higítás. (én jártam úgy, hogy nem volt, ami kellett volna és rám akartak sózni másikat pl. ch15-öst, de méhszáj tágításhoz csak ezek jók)


ezek a méhszáj tágulását segítik elő. A homeopátiás szerekről tudni kell, hogy elektromos készülékek és mobiltelefonok közelében elveszítik az információtartalmukat, azaz tönkremennek, ezért ezektől legalább 1m távolságban kell őket tárolni. Kézzel nem szabad a golyócskákat megfogni! Kávéivás és fogmosás a szopogatás körüli időben ne történjen (legalább fél óra különbség legyen közte!)


a szülés napján:

15 percenként felváltve szopogattam a caulophyllum-ot és cimicifugát. nekem könnyű dolgom volt, elment a nyákdugóm, tágulási vérzésem volt, azonnal rendszeres fájásokkal (gyengék, de kb. 10 percenként keményedések 40-60 mp-ig), így tudtam, hogy szülni fogok. hamar rendszereződtek a fájásaim 5 percre is és onnan már csak 2 majd 1 percesek voltak.


szülés után: arnica montana ch 30 napi2x 5 golyót elszopogatni. segít a vérzés csillapításában és a szervezet öngyógyításában.

szülés utáni napon én kezdtem a tejserkentőt is: urtica urens ch5 napi 2x 5 golyó.


homeopátiás szakorvostól kértem a javaslatot, ezeket tőle kaptam, hogy mit és hogy szedjem!

nem vészes az áruk sem, kb 600.- egy fiolával, amiben kb. 100 golyócska van.

remélem tudtam segíteni!


én kádban vajúdtam ,az is nagyon sokat segít a fájdalomcsillapításban! mert a golyók csak a tágulásban segítenek. de a meleg víz csodákra képes!! :)


azt hiszem mindent leírtam, ha szeretnél még, nyugodtan kérdezz, ha tudok, szívesen segítek.


Élményekkel teli, gyors és könnyű szülést kívánok!!!!! :)

2011. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vok. 3 órán belül baba a kézbe
2011. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!