Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba érkezése után milyen...

A baba érkezése után milyen sms-t küldetek az ismerösöknek?

Figyelt kérdés
valami szép, vagy vicces megoldásra gondoltam. vagy hogy szokták? rosszindulatúak kímáljetek!!
2012. aug. 30. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Semilyet!

És tudod miért? mert a szüleim azonnal elújságolták az összes rokonnak, azok meg tovább adták, így ők hívtak hogy mikor jöhetnek látogatóba.:)

2012. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem pont elég szép egy olyan sms, amiben normálisan le van írva, hogy megszületett a baba. Ennél szebb dolog nincs. Ezt nem viccelném el, mert ez nem vicces, hanem boldog és örömteli. Személy szerint én rosszul vagyok az olyan sms-ektől, hogy "a mai napon feladtam anya pocakjában az albérletet, blablabla..."

Nekem azok tetszenek, amik simán leírják, hogy "Szia, megszületett Kovács József, 3000 gr 50 cm, anya és baba is nagyon jól vannak." Esetleg valami kis körülménnyel megszépíteni: "téli napsütésben megszületett Kovács József" vagy "viharban érkezett Kovács József".

2012. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is sima, nem vicces SMS-t küldtem dátummal, pontos időponttal, méretekkel, a baba nevével és hogy minden rendben. Meg hogy nagy, fekete haja van. :) Néhány nőismerősnek még leírtam, mennyit vajúdtam vele és hogy sikerült a gátvédelem (őket ez is érdekelte, nem magamtól, sokkolásképp közöltem velük).
2012. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy nagyon szép kis sms-em mikor született a babám 3éve de már nincs meg!De megpróbálom megszerezni ha tudom és majd megírom!
2012. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
2012. xx.xy-án Megérkeztem:) Nevem X.Y., xxxx gr, és XX cm vagyok. Anya és én is jól vagyunk.
2012. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, valami ilyesmire gondoltam.....
2012. aug. 30. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Nemrég találtam, én ezt fogom elküldeni, sztem nagyon jópofa:

X.Y. vagyok, ... gramm,

egy darabig még nincsen fogam.

... centivel születtem reggel ...-kor,

óvakodok még a bortól.

Nem sírik, csak cicit szopok,

ha nagy leszek, majd még írok!


Ez is nagyon szép:


Nagyon friss az élmény, alig, hogy születtem, anyukám, apukám írjatok helyettem!

Ne sokat, csak annyit, eggyel több a létszám, hogyha szeretni kell, gondoljatok énrám!


27 h km

2012. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
bocsi, előző vagyok, a "sírik" persze sírok akart lenni!
2012. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: Örülök, hogy tetszik, én mindenkinek ilyet küldtem a kislányomnál, és most a kisfiam születésénél is ilyet fogok. Valaki nagyon irigy úgy látom, amiért az enyém tetszik Neked...jól le is lettem pontozva, ami aztán pont nem érdekel:))) HeHeHe:)
2012. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!