Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 180 cm körüli kismamák, hány...

180 cm körüli kismamák, hány kilóval kezdtétek a terhességet? Mikor kezdett látszódni a pocakotok és hány kilót híztatok a végére?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
180 cm, 70 kg-mal kezdtem, 88 voltam szülés előtt, 80 voltam, amikor hazajöttem a kórházból. gyerkőc 3800 gr volt. 4. hónapban kezdett domborodni a pocak, 7. hónapig nem volt nagyon látványos.
2012. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első babával 16.héten már rettentő nagy hasam volt, mint egy 7hónaposnak, 180cm/64-65kg voltam a szülés előtt 77kgval mentem szülni.

Második kicsivel szeptember végégig "titkoltam" a terhességet, utána nagyon szép nagy pocakom lett. 62kgval kezdtem 75kgval mentem szülni.

Most 63kg vagyok(3éves a fiam, 19hónapos a lányom)

2012. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

178 cm vagyok. Az első babámmal 78 kilósan lettem terhes 25.hétig nem volt hasam csak megvastagodott a derekam úgy néztem ki mint aki még hízott vagy 5-6 kilót...de nem is baj mert akkor államvizsgáztam és nem akartam a pocak miatt jó jegyet hanem tudásom alapján szerettem volna.

25.26 héttől már látszott hogy a hasam a nagyobb de nekem sose volt egyik terhességemnél se az a hegyes és lefelé terjedő terhes hasam hanem inkább így a mellkasom alól indult és laposabb típusú volt.

A végét 96 kilóval zártam annyit vizesedtem.

A kórházból hazajövetel másnapján 76 kiló voltam szóval 20at "otthagytam" a kórházban:)

A második babámmal 75 kilóval lettem várandós, 88 al zártam de hazajövetelkor 80 kiló voltam.

A harmadikat 74 el kezdtem olyan rosszul voltam hogy lefogytam 69 re majd a végét 78 al zártam. Szoptatás alatt híztam pár kilót (ez nálam sajnos megszokott) de mikor abbahagytuk a szopit, belevágtam a diétába mozgásba és most 67 kiló vagyok.

A hasam a második harmadik babánál már olyan 16 hetesen látszott de gondolom azért mert többedik baba.

2012. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
178 cm vagyok. Az első babával 25 kg-ot híztam,most 39. hetes vagyok és 9 kg jött csak fel. A babát 3500 gr-ra saccolják. A nagyobbik lányom 3800 gr-mal született
2012. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kb. 177cm vagyok. Az első terhességemet 58kg-an kezdtem és 15kg híztam a végére. Pár hónap múlva újra a kezdő súlyomban voltam. A másodiknál is így kezdtem és 25kg-t híztam. Most 4,5hós a babám és 63kg vagyok. Nekem elég sokára kezdett nőni a hasam,és nem is volt nagy. Sokan hitték,hogy még csak félidőben vagyok az utolsó hetekben. :)
2012. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!