Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen fog szembetűnően...

Hány hetesen fog szembetűnően látszódni a poci? : ) Vagy ez egyén/alkatfüggő, esetleg függ a baba nemétől? : )

Figyelt kérdés
lásztani, látszódni, pocak, has, kismama, fiú, lány, baba, hány hetesen

#fiú #baba #has #pocak #lány #kismama #látszódás #lásztani #hány hetesen
2012. aug. 21. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
20 hetes vagyok, 45 kilorol indultam (158 cm) most vagyok 49. Aki nem ismer, az meg mindig nem mondja meg, h terhes vagyok, epp hogy van pocim, en "felülnezetböl" persze hatalmasnak latom, plane az eddigihez kepest. De szerintem meg par het mire egyertelmü lesz, hogy baba van benne. A nemet meg nem tudom, elsö terhesseg.
2012. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A nemtől nem függ, de a terhességek számától annál inkább:-) Na és attól is, hogy sovány vagy ducibb vagy...Ha első baba akkor szerintem 15-20 hét körül lesz mikor már jól látható. Most 10 hetes vagyok és ez a 4. terhességem azt mondták pár napja hogy 5 hónaposnak nézek ki, csak a kismama gatya jön rám:-) 165 cm vagyok és 62 kiló.
2012. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A kérdésre leginkább két dolog miatt érdekelne a válasz:

1. meddig tudom a munkáltatóm előtt "titkolni"... :)

2. december-ben lesz az esküvőnk a párommal és pont egy héttel a két csíkom előtt lefoglaltam egy igen passzos esküvői ruhát, és nem tudom, hogy le kellene e ecserélnem... :)


Egyébként 167 cm magas és 63 kg vagyok, normál, áltagos testalkatú :)


Hallottam korábban már olyat, hogy általában aki kislányt vár, annak szinte meg sem látszik a pocija, aki viszont ksifiút, annak annál inkább. :)

2012. aug. 21. 16:47
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! És igen, első terhességem még, és az esküőm idejrére 17-18 hetes leszek. :)
2012. aug. 21. 16:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 17 hetes, és látszik már kicsit. De csak az utóbbi 1-1.5 hétben. Felülről én is hatalmasnak látom, mint írta valaki, oldalról viszont nem annyira látszik. Bővebb ruciban egyáltalán nem látták 3 napja a barátnőim, keresték a pocakomat :), viszont egy testhezálló ruhában már látszik valami "pukli" :D! Bár aki nem tudja, hogy babát várok, hiheti azt is, hogy hasra híztam :) Egyébként 172 cm vagyok és 61 kg, normál testalkat szerintem.
2012. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


He figyelsz, hogy mit eszel, hogyan, és mennyit, akkor pl nem fogsz annyit hízni (sőt, lehet, hogy semennyit sem), mire lesz az esküvőtük.

Nekem a 14-16. héten már egyértelmű volt, pedig én túlsúllyal kezdtem, még is látták a boltban, hogy nem zsírhas, hanem terhes pocak. :D

Szerintem még át lehet szabatni azt a ruhát a későbbi méreteidre, főleg, ha odafigyelsz, hogy hogyan táplálkozol, mert akkor csak a pocinál kell ereszteni belőle, max a melleidnél még egy picit, hogy kényelmesen elférj benne. :D

Munkáltató elől, ha nem vagy rosszul, akkor a félidőig szerintem simán el tudod titkolni, ha lengébb ruhákban jársz...

Gratulálok és sok boldogságot nektek!


26 h km

2012. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek a sok pozitív hozzászólást! <3
2012. aug. 21. 16:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiam lesz és egyértelműen (tehát amikor már rákérdeztek) kb. 20-22. héttől kezdett látszani.Addig csak esténként kicsit fel voltam puffadva.Mostmár igencsak kerek és mások szerint "kisfiús".Több "idegen" kérdezte már, hogy kisfiú? :)

A ruhát meg úgyis egy héttel előtte rád igazítják,tehát szerintem nem lesz gond, csak nehogy kényelmetlen legyen neked.


27+5 hkm

2012. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem már a 16. héten is egyértelmű volt hogy ott baba lakik...
2012. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
első babával a 15. héten már látszott, hogy baba lakik benn, normál testalkatú vagyok. most már 20 hetesen le se tagadhatom, akkora a hasam :D kislány lakik benn, de szerintem nem ezen múlik :)
2012. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!