Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nyílik a méhszáj vannak...

Ha nyílik a méhszáj vannak "tünetei"?

Figyelt kérdés

40+3 hetes vagyok, és nem tudom mitől ez a fájdalom.

A derekam majd leszakad, a hasam is sokat fájdogál, jóslófájások vannak bőven, nyillal a szeméremcsontomnál, és a fájdalom a combomba is kisugárzik.


Holnap megyek orvoshoz, de kíváncsi vagyok valaki tapasztalt-e ilyet,mert az első terhességnél semmi ilyesmi nem volt.


2012. aug. 30. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

"nyillal a szeméremcsontomnál, és a fájdalom a combomba is kisugárzik"+ én még a hüvelyemben is éreztem

Nekem ez jelezte hogy nyílik a méhszáj,2x és valóban mikor mentem vizsgálatra 2 ujjnyira ki voltam tágulva.Szép baba várást!

2012. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló tüneteim voltak 8 hónaposan délután 4 körül. Éjfél után pici véres nyák is jött. Reggel mentem dokihoz. 1 órán belül megszültem.
2012. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én véreztem mikor tágultam,olyan érzés volt mintha szétrepednék teljesen. Bár nekem elment a vizem és teljesen zártról indultam,17 órában telt míg meglett az 5 ujjnyi.. :S
2012. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanezek a tünetek voltak a szülés előtt 2-3 héttel. Amikor meg már eljött a szülés ideje, csillapodtak, pedig még a málnalevél teát is ittam. De végül minden hirtelen történt, a kórházban ment el a nyákdugóm, ekkor véreztem is, és ott folyt el a vizem is. 40+3-ra szültem.
2012. aug. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!