Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vagytok itt olyan kismamik,...

Nini24 kérdése:

Ha vagytok itt olyan kismamik, akik clostyval+choragon tüszőrepivel estetek teherbe, mesélnétek a tapasztalataitokról?

Figyelt kérdés
Milyen volt, az a 2 hét, amíg vártátok a nem vártat? Mit éreztetek? Volt-e jele a babcinak? Köszi!
2009. júl. 27. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia nekünk így sikerült. Egyetlen előjele volt a babának, hogy folyton tüsszentettem. Egyébként sohase szoktam. De végigtüsszögtem az első harmadot. De csak utólag tudom, hogy előjekl volt :)

Se mellfeszülés, se semmi.

Én a sikeres hónapban már teljesen feladtam, elmentem bulizni, jól kieresztettem a gőzt, terveztünk utazást, meg egy csomó mindent. De nem bánom, hogy elmaradtak :)

Sok sikert!

2009. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokára sikerült neked? Hanyadik clostis hónapban? Nagyon gratulálok, és sok gészséget nektek! :)
2009. júl. 29. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk is így sikerült a babánk:) 2.hónap lett sikeres, egyetlen előjel így utólag visszagondolva az volt hgy begyulladt a bölcsességfogam, amúgy végig úgy éreztem, hogy meg fog jönni, de mégsem tette! Most itt szuszog mellettem a 2. hónapos kislányom:) Sok sikert Neked, biztos sikerül előbb-utobb!
2009. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!