Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, hogy nézi a magzatmozgást?...

Ki, hogy nézi a magzatmozgást? Azt írjátok, hogy 1 nap hányszor mocorog, vagy csak striguláztok, amelyik órában érzitek? -34 hetes km-

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mocorog és nem alszik, akkor 6szor kell mozdulnia óránként átlagosan. Ha 24 órán keresztül a legkissebb rezdülést se érzed, akkor azonnal orvoshoz kell menni!

Nekem legalább is ennyi utasítást adott a védőnő annakidején.

2009. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
Hogy embereknek mennyi szabadidejük van... Komolyan nincs jobb dolgotok az életben, mint hogy számolgatjátok, hogy melyik órában hányat mozdul a baba???!!!! Vigyázz, mert ha fözés közben is ezt számlálgatod, akkor odafigyelés hiányában magadra öntöd a forró levest! Az teljesen elég, ha megállapítod minden nap, hogy mozgott. Esetleg napjában többször is. De hogy elkezdeni számolgatni, és húzogatni a csíkokat... Inkább menj el egy barátnöddel moziba, több jót teszel vele a gyereknek is!!!
2009. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy te jársz e védőnőhőz, vagy orvoshoz, de ezt ők mondták képzeld el, hogy a 35. héttől számolni kell a baba mozgását!!!!! Tehát nem unalomból találtam ki!!!
2009. júl. 28. 13:30
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan mondom, hogy ki vagyok akadva az ilyen negatív személyektől, mint ez a második válaszoló. Nem értem...Valószínűleg ő unatkozik és azt keresi, mikor, kibe köthet bele.
2009. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a 2. válaszolót én sem értem,ugyan is az ugyan az,aki a kérdést feltette.De nem értem miért mondta,hogy nem unalomból találta ki,mikor az első válaszoló normálisan válaszolt neki!!!!!!
2009. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak

Félreérted, mert van olyan, hogy a nem hasznos választ (amit már lepontoztak) nem látod. Ilynkor az a teendő, hogy felül van egy kérdés, hogy szeretnéd e látni a nem hasznos válaszokat és be kell rakni egy pipát a négyzetbe. Ekkor megjelenik az összes válasz. Így majd érteni fogod.

2009. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem tartjuk be ezt a számolgatós bigyót,mondjuk nekem elég sokat mozog a babám még most is.Én csak azt nem értem,hogy ha mondjuk adott a védőnő szerint napi 10 db mozgás,és neked csak 9 jön össze,akkor pánikolsz?Vagy ha 11,akkor valami nem tetszik neki?

Szóval szerintem sem kell ezt annyira véresen komolyan venni.Minden baba más temperamentumú,van amelyik nyugisabb.


39 h

2009. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem irogattam, nem számolgatta, pörgött, mint a propeller,,,

A lényeg, hogy mozogjon:-)

Amúgy minden védőnő másképp kéri, nekem megszabta, hogy mikor feküdjek le fél órára, és abba a fél órába számoljam. De a mogzás foylamatos volt:-)

2009. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a második válaszoló nem volt annyira hülyeség, bár kicsit durván volt megfogalmazva. De végülis nagyanyáink se számolgatták, és mégis megszülték a gyerekeket... Söt! A tehén se számolgatja, hányat rúg a borja, mégse szokott elhalni (bocs, állatorvos vagyok..). Akkor se fogod a gyerek rugásait számolgatni, ha megszületett, mert akkor egész nap mellette kéne ülnöd, és nézned. Akkor mindek számolni elötte. A fö, hogy mozog, hogy hányszor pontosan, az nem mindegy? Egy életképes gyerek mozog rendszeresen, amelyik meg nem, tehát nagyon nem, azt meg kell vizsgálni. De ott sem a számok a lényeges, hanem hogy nagyon az a benyomásod, hogy nem mozog!
2009. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem miért kell egymást szekálni, a kismama feltett egy kérdést és arra szeretett volna választ kapni. Egyébként védőnő válogatja hogy kéri ezt. Nálunk 3 védőnő van mind a 3 máshogyan számoltatja a kismamákkal.

Ez ugyanolyan beszólogatás a mint a napokban az egyik kérdező a védőnőjével kapcsolatosan panaszkodott ha jól emlékszem, és erre két válaszoló is azt mondta neki minek jár védőnőhöz amikor nem is kötelező?!

2009. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!