Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több mint 5 hetes terhes...

Több mint 5 hetes terhes vagyok ma hívott az orvos be ultrahangra. Szerintetek kérhetek hasi ultrahangot hüvelyi helyett? Nem akarom h baja legyen a babámnak.

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz semmi baja, hüvelyivel jobban látszik. neked pedig nem nagy ügy a hüvelyi uh
2012. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja.
2012. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Nyugodj meg a babócána az ég világon semmi baja nem lesz!

2012. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérni kérhetsz, de valószínű, hogy hasi uh-val semmit nem fogtok még látni. Akkor meg mi értelme?

Nők millióin végzik el a hüvelyi uh-t, semmi bajunk nem lett tőle. Ha bármi baja is lenne a babának, az nem az uh miatt lenne, hidd el.

Ilyen erővel szexelni sem fogsz 9hónapig?

2012. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy baja lenne?
2012. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi baja lenne a hüvely uh.-tól? Én 9+5 voltam mikor először dokinál voltam,akkor is hüvelyit csinált + a 12.uh is hüvelyi volt.Azóta már 2,5 éves a kislányom és kutya baja se lett.
2012. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.vagyok

Még annyit

A baba nagyon jól védve van ott bent,nem ér odáig az amivel csinálják.Mégis mi baja lenne.És abban igaza van az egyik válaszolónak akkor ennyi erővel ne is sexelj.

2012. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérni kérhetsz, más kérdés, hogy nem fog nagyon látni semmit. Én 5 hetesen voltam nála folyás miatt, és már akkor megvizsgált kézzel, 8 hetesnek tippelt, így egy hét múlva hasi UH-gal vizsgált. Persze mégcsak 6 hetes voltam, így a frászt hozta rám, hogy csak üres petezsákot lát. Rá egy hétre hüvelyin már mindent látottt, azóta pedig mindig csak hasin vizsgál.
2012. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!