Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok, jelentk...

Barbiii1987 kérdése:

9 hetes terhes vagyok, jelentkeztem okj-és képzésre?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy hogyan lehet elvégezni a szakmát 2 éves, esetleg levelezőn? Vagy hogy működik?
2012. aug. 31. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Honnan tudjuk, hogy jelentkeztél-e OKJ-s képzésre. Talán ezt neked kellene tudnod, hogy mit csináltál vagy mit nem csináltál.
2012. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
El lehet végezni. Ha nincs megterhelő fizikai gyakorlat benne, akkor csak akarat kell, és meg tudod csinálni terhesen az első évet, és baba mellett a másodikat. Én is ezt csinálom, csak nem okj-s képzéssel.Menj be és kérdezd meg a részleteket! Gratulálok a babához!
2012. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igazából érdekelne, hogy levelezőn el tudom e végezni vagy magán tanulóként? Köszönöm :))
2012. aug. 31. 12:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ez az OKJ középfokú vagy felsőfokú. Felsőfokún mehetsz levelezőre.


Nekem felsőfokú OKJ-n maradt hátra egy évem, novemberben szülök, így halasztanom kell. Főleg amiatt, hogy februártól egy 3 hónapos gyakorlaton kell lennünk... Azt pedig nem tudom megoldani, így csúszik egy évet... Utána levelezőn folytatom...

2012. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Felsőfokú, én áprilisban fogok szűlni, akkor én is tudok halasztani egy évet?? És utánna én is levelezőn folytatnám! Gratula a babához:)
2012. aug. 31. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 2évesre járok, most kezdem majd a 2. évet. Januárban szülök, de nem fogok halasztani. Nyilván kell aki segít és vigyáz addig a kicsire. Én úgy csinálom majd, hogy 6hétig nem megyek be elküldik e-mailbe az anyagot ha lesz vizsga arra bemegyek. Utána 3-4órát ott leszek 8helyett és hazajövök. Meg kell beszélni az igazgatóval,hogy ez van.
2012. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nehezebb lesz ha halasztasz, mert olyankor már örökmozgók. Mondjuk nálunk nem vészes az oktatás, rugalmasak a tanárok. Jogi asszisztensnek tanulok. Elég ha megjelensz pár órára és a jelenlétin szerepel a neved. Sőt sok összevont van így ált max 1kor eljövünk. 4órát meg simán ki lehet bírni. Mindezt azért mondom, mert az elsőnél halasztottam és nagyon megbántam!
2012. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a hasznos tanácsokat :))
2012. szept. 1. 08:26
 9/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok! Én muszáj vagyok halasztani, mert a szemeszter kellős közepén szülök ill mivel elköltöztünk, messze van a suli is. (50-60 km) A bejárás pedig nekem 7-8-9 hónapos terhesen, nagy pocakkal igen megterhelő lenne... Ha januárban szülnék pl, lehet, bevállaltam volna, akkor nekünk már csak pár vizsga lenne és meg tudtam volna azokat csinálni hamarabb...
2012. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki maga érzi mire képes és mire van lehetősége. Nekem csak negyed óra az út. 5 hónap miatt meg nem akarok majd 10hónapot járni. Egyébként én estire járok ami heti 1 alkalom, a levelező havi 1x van ami sokkal jobb lenne , de nálunk sajnos erre nincs lehetőség.
2012. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!