Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba születése elötti válság?

Baba születése elötti válság?

Figyelt kérdés
Ugy néz ki kicsit válságba került a kapcsolatunk. 35 hetes kismama vagyok és el vagyok keseredve.. Anyagi dolgaink sem túl rózsás, de ami aggaszt az hogy ugy érzem a párom eltávolodik tölem. nincs senkije. csak valahogy a kerüli a testiséget amióta babát várok. se sex, se ölelés semmi. ha én bújok állandóan nyüglödik valamiért. most nem lát tölem, nyomom stb.... még a hasam is nagy ímmel-ámmal símogatja. pedig nem híztam semmit, sokak szerint nagyon csinos kismama vagyok, teljesen ki vagyok virulva. próbáltam vele erröl beszélni, de azt mondja semmi baj nincs. jó lehet, hogy én is érzékenyebb vagyok most, de hiányzik. járt valaki így, miért van, hogy férfiak így állnak egy baba érkezéséhez? meg fog ez változni? mit tehetnék?
2012. aug. 31. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt gond, de a baba születése után minden helyre jött, azóta már a második babánkat várjuk. Kitartást.
2012. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha visszakap-mikor megszülsz-rendeződni fog a dolog. a pasik nem tudnak mit kezdeni ezzel a helyzettel, a terhes szex meg végképp necces neki.. már nincs sok hátra,kitartás!
2012. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha azt mondja nincs semmi baj, akkor azon nem tudsz segíteni. Talán már érzi a szülés közeledtét és stresszel. Nincs esetleg munkahelyi, bármilyen problémája? Azért nehéz így segíteni, mert tudni kéne, ő mit gondol, de ha azt kommunikálja, hogy minden rendben, akkor nem nagyon lehet mit tenni. Talán csak tényleg stresszel az új helyzet miatt és ha megszülsz, utána a helyére áll minden.
2012. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!