Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan akinek 5...

Van köztetek olyan akinek 5 hetesen az Uh-on csak petezsak latszodott, embrio nelkül?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvosom,h a 18mm×6mm folyadekkeplet lathato embrio nelkül es nagy valoszinüseggel ha lenne embrio akkor is "beteg terhesseg" lenne. Azt ajanlotta,h adjunk neki 2 hetet. A terhessegi tüneteim megvannak es a tesztem meg mindig pozitivat mutat!
2012. aug. 31. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem!!

Vannak olyan "szuper" orvosok, akik egy 5 hetes terhességnél már mindent akarnak látni??? Lehet nem is 5 hetes vagy, ki tudja mikor volt a beágyazódás pontosan???"Beteg terhesség" és ő azt honnan veszi? Én nem a dokidat akarom kritizálni, csak anyniszor olvas itt is az ember olyant, h a doki szerint nincs ott semmi, rá 1-2 hétre meg mégis.....

2012. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit akar látni a doki 5 hetesen? Nekem 5+5 hetesen is csak 8 mm-es petezsákot látott, benne semmit, és még az is normális volt. Korán mentem.

Ja, és azóta 2 évesek múltak az egypetéjű ikerfiaim. :-)

2012. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem látszódott csak petezsák 6hetesen. 8hetesen mentem vissza, akkor volt a picur 6mm.
2012. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ZsZs27 ***** válasza:
5 hetesen nemkem se láttak embriót, csak petezsákot. Viszont az nekem nem volt ekkora. Lehet, hogy amiatt mondta.
2012. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Még ne csüggedj, a doki is tévedhet. Egyébként 5 hetesen voltam én is először dokinál. Nagy vidulva mentem, hogy már biztos látszik a baba, de még csak egy kis fekete kör látszódott rajta. Két hét múlva, mikor visszamentem, már volt szívhang is. Ne add fel... Szorítok Neked!
2012. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 hetesen voltam én is először, én pontosan tudtam mikor fogant és biztos voltam az időpontban, ehhez képest a doki azt írta a papírra hogy UH alapján 4 hetes terhes, és csak egy borsószerű valami látszott. De nem mondta, hogy kóros lenne a dolog, nem aggódtam, és most már a 30. hétben vagyok, minden rendben van :)
2012. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 4 hetesen voltam csak megvastagodott nyálkahártyát látott de lehet ha nem azt kérdezte volna hogy van e fogadott orvosom mást is észrevett volna és nem azt mondja hogy nem vagyok terhes, hazáig sirtam. most orvost keresek mert tudom hogy két pozitiv tesztel terhes vagyok csak korán voltam, ugy látszik ha nincs orvosod akinek fizetsz akkor csak a sirás jut
2012. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!