Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan aki nem...

Van köztetek olyan aki nem bírta a cukros löttyöt és kijött belőle?

Figyelt kérdés

Holnap próbálkozom másodszorra, de nagy kételyeim vannak magammal szemben. Elég érzékeny a gyomrom, és engem kifektetett már az előző alkalommal is, ezért kell megismételnem. Másodszorra sikerült annak aki neki gyürkőzött?

27 hkm


2012. aug. 30. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy csináltam, hogy nyomtam bele egy fél citrom levét és így olyan volt mint a limonádé. Nekem ezt egy olyan kismama javasolta akit ugyanígy megviselt, az hogy megigya, úgyhogy én már eleve ezzel a módszerrel kezdtem és nekem bevált! ;)
2012. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam, egészen iható volt így! Tényleg olyan, mint a limonádé. Szerintem próbáld ki így, biztosan beválik.
2012. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nálunk alapból mondták hogy vigyünk magunkkal egy citromot.

Nekem kellett bele az egész citrom csak így bírtam meginni, bár kikívánkozott, de valahogy mindig megpróbáltam másra gondolni, így egy kicsit alábbhagyott, és szerencsére benn is maradt.

Aztán 1 napig égett tőle a gyomrom, kegyetlen volt.

2012. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is holnap reggel megyek :( Nekem is mondta az orvos a citromot.Remélem kibírom majd.Nem akarok többször menni! Mikorra vagy kiírva?27hkm
2012. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nálunk külön ismertetőt is adtak előtte, amin szerepelt a citrom. Én is belecsavartam egy féllel, nagyon fini lett :) Meg se kottyant, kérdeztem is, hogy kaphatok-e még eggyel? ;D Úgy állj hozzá, hogy reggel iszol egy finom limonádét a tb költségére :) Ha eleve úgy mész be, hogy jó lesz, biztosan nem jön vissza, akkor nem is lesz gond. Ne stresszeld előre magad, hogy jaj, ki fogom hányni!
2012. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A helyzet az az, hogy nem az izével volt baj mert én is csavartam bele citromot, de fél óra után így is kijött. Lehet azért, mert rágörcsöltem arra, hogy ki fog jönni, és ki is jött. Holnap megpróbálom más stratégiával...

Ja amúgy nov. 25-re vagyok kiírva, meglátjuk mi lesz belőle.:)

2012. aug. 30. 14:38
 7/18 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség amit írok, de bubis vízzel nem lehet meginni? Nekem jobb ha bubisat iszom, mert az legalább büfiztet, és a gyomromnak is könnyebb?? Nagyon hülye ötlet?
2012. aug. 30. 14:42
 8/18 anonim ***** válasza:
Én szombaton leszek 28hetes az orvosok mégis december 1et beszélnek.De számításom szerint meg nov.24.én lesz a 40.hét.Szóval nem tom.Holnap meg ne gondolj a rosszul létre!Eddig én is paráztam,most úgy fogom fel,hogy korán reggel iszok egy kis édeset,mi van akkor?Nem lesz bajom tőle.De egyébként meg olyan hányós vagyok,sima vérvételkor hányok.
2012. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Egyébként én is szombaton leszek 28 hetes. :) Nekem is eredetileg nov. 24-et jelölték meg, a védőnőm a 25. a dokim meg nov. 30-át, úgyhogy ez érdekes. :D Meglátjuk mikor jön a babóca:)
2012. aug. 30. 16:21
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Megvettem a holnapi terheléshez a 75g os cukrot...... már értem mitől lettél rosszul,nem kis adag.Amióta megláttam a mennyiséget hányingerem van.Akkor lehet egy időben szülünk majd?
2012. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!