Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor megmozdult pici babátok...

Mikor megmozdult pici babátok a pocakban utána már mindennap éreztétek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én igen, de nem éreztem korán. 20 hetes volt az első igazi rugásnál, de azóta minden nap napjában töbször is.

Van aki korábban érzi, mondjuk a 16. héten, de ott nem törvényszerű, hogy minden nap érezni is fogod utána, mert akkor még nagyon sok helye van mozogni. 26 hkm

2012. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia. Én a 18. hét környékén éreztem először, de akkor még nagyon gyengén. Az azt követő hetekben én is figyeltem minden nap a mozgást, de nem minden nap volt, épp azért amiért az előző is írta, hogy sok a helye, és nem mindig érezni. A dokim is azt mondta, amikor rákérdeztem, hogy baj-e, hogy nem érzem minden nap, hogy ilyenkor még nem kell figyelni. Figyelni a vége fele, kell a 30 valahanyadik héttől. Most így 27 hetesen, már minden nap érzem, és tudom, hogy mikor van fenn és mikor alszik. :) Boldog Babavárást Neked!
2012. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem. Voltak napok,mikor éreztem,volta mikor nem. Kb 2-3 hét telt el így és utána már minden napos volt a mocorgás érzése.
2012. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még csak a 16. hétben vagyok de mintha apró lüktetést már éreznék!Második baba!De ez még lehet nem az!Akkor még várok hátha eljön lassan az ami már biztos nem keverhető össze!Mindenkinek gratulálok a babákhoz és boldog babavárást könnyű szülést kívánok! :)
2012. aug. 31. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Először a 16. hét előtt éreztem, utána néha-néha, de rendszeresen a 18-19. héttől (1. baba, vékonyabb testalkat)
2012. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ!Szép napot! :)
2012. szept. 2. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!