Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lenne a keményedés? Hirtele...

Ez lenne a keményedés? Hirtelen begörcsöl a hasam és utána kemény az egész és fáj is az egész, a derekam majd le szakad. Volt már erősebben meg gyengén is.26. hét

Figyelt kérdés
Volt már erősebben meg gyengén is.Eddig 3X volt.Kétnaponta jött elő.Meleg vízbe ülök akkor elmulik egy idő után.Mitől jön ez elő?Milyen sűrűn normális még ha előjön?Meddig szokott tartani?Az egyik legalább 40 percig tartott az volt az első.Nagyon megijedtem hogy mi ez?És másnál is elkezd olyankor mozogni a baba?
2012. aug. 28. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp szòlj az orvosodnak erről. Nem jò ha görcsölsz, pihenj sokat és szedj magnéziumot.
2012. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem sz nem jó.szólj a dokinak mert a keményedés nem jár görccse,föleg nem olyannal amivel meleg vizbe kell üljél.szedj magnéziumot
2012. aug. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ez nem sima keményedés, én az elmúlt egy-két hétben néha bekeményedtem, de az csak annyiból állt, hogy úgy éreztem, mintha "megszilárdulna" a hasam, mint egy irtó erős puffadásnál. Nem jár fájdalommal, és nekem max. fél-egy percig tart. Szerintem említsd meg ezt a dokidnak, és pihenj sokat! Jó egészséget nektek!

23+1 hkm

2012. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!