Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha továbbra is görcsölök,...

Ha továbbra is görcsölök, lehet hogy közben a másik baba is elhalt?

Figyelt kérdés

7 hetes ikerterhességem van, de az egyik baba már nem él. Folyamatosan menszesz szerű görcseim vannak, mondta a doki ez azért volt sajnos. Még mindig tartanak a görcsölgetések egésznap! 11-én kell ujra mennem uh-ra....Lehetséges h közben a másik baba is elmegy/ment??? Se barnázásom, csak görcsök..., meg iszonyú hányinger, undor, szagokra, bár az előző gyerekeimnél is ezek kísértek.

Volt valakinek hasonló?? Lehet mire megyek másik sem lesz meg? Vagy akkor azt már vérzés követi???


2012. aug. 31. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami veled történt :(

Lehetséges hogy elmegy a második baba is :(

2012. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sztem nem megy el a másik babád..ezek amiket írtál tipikus tünetei a terhességnek..

az a fontos h megnyugodj..és ne parázz feleslegesen..rengeteg terhesség kezdődik ikrekkel..és hal meg az egyik v felszívódik..

2012. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rosszra!Az első hónapokban előfordul hogy menstruációs görcsöket érez az ember én is így voltam vele.Utána meg éles szúrást nyilalást .Ne aggódj. 6 hós anyuka
2012. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nyugalom!én 23 heteske vagyok és elég sűrűek nálam is a görcsök!a babám megvan,izeg-mozog!a doki szerint természetes,mert nő a méhem!napi 3x1 magnéziumot szedek!
2012. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a másik babának nem lesz semmi baja ne aggódj :) kitartást és sok boldogságot :)
2012. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj szerintem a terhesség elején mindenkinél vannak ilyen tünetek.Ne aggódj ezzel segítesz a legjobban.:)

30hkm

2012. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi ujság?Voltál uhun?
2012. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok.

Tegnapelőtt elment a másik is, tegnap jöttem haza kórházból. Hát igen ezért görcsölt sokat a hasam.... Nem fordulok be mert ennek biztosan így kellet lennie... talán a következő már biztosan jól alakul.

2012. szept. 14. 08:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom és jobbulást!!!!!
2012. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom..és tényleg semmi nem történik véletlenül..

legközelebb már tuti nem így lesz!!!

örülök,h erős vagy!:)

2012. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!