Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismama vagyok! Úgy...

Gottacska kérdése:

31 hetes kismama vagyok! Úgy fáj két oldalt a szeméremcsontom hogy alig birok felálni! Ez normális? Tegnap reggel kezdődött de napközben enyhült ma volt nálun egy tűzeset, oltás meg minden ami kell és nagyon idegea voltam azóta mégjobban fáj!

Figyelt kérdés
Tegnap reggel kezdődött de napközben enyhült ma volt nálun egy tűzeset, oltás meg minden ami kell és nagyon ideges voltam azóta mégjobban fáj! mi lehet ez? volt már ilyen valakinek?
2012. aug. 31. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi teljesen normális.
2012. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél kb. innen kezdtem el mondogatni, hogy mostmár terhes vagyok szó szerint. Még a nadrágomat sem tudtam egyedül levenni vagy felhúzni, annyira fájt! Ezzel sajnos nincs mit tenni, ki kell bírni. Üdv a klubban:o)
2012. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, bár én már 36 hetes vagyok, de éppen most kezd elmúlni. Egy hete menni sem tudtam szinte, mert minden egyes lépés annyira fájt, hogy könnybe lábadt a szemem. A fekvésről már nem is beszélek. Most is érzem még minden lépésnél, de már legalább el tudok menni itthonról, bár elég mókás a járásom. Mint egy jól megtermett pingvin! Egyik napról a másikra kezdődött nálam is. A tágulás miatt fáj, nekem azt mondta a doki, enyhül, elmúlik, majd újra kezdődhet. Na hát megnyugtatott!!!!
2012. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van ilyen!30-31 hetesen kezdődött és most kezd elmúlni!34 hkm

2012. szept. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!