Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes kismama vagyok!...

Pálné Krisztina kérdése:

31hetes kismama vagyok! Normális dolog, hogy már fejvégű fekvésű a babám? Mellette nagyon sokat mozog!

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
???? Már miért ne lenne normális...? Nekem a 23. héttől kizárólag fejvégű fekvésbe láttuk. (Hetente néztük, szóval többé-kevésbé állandóan úgy volt.)
2012. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Ez a jó! A mi babánk az elejétől fogva úgy volt!
2012. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

persze hogy normális,örülj neki :) Nekem azt mondta a dokim hogy valószínű már így is fog maradni.

35 hetes km

2012. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkét babánk 23-24. héttől volt fejvégű. Kislányunk ennek ellenére/ezzel együtt, a kiírt napon született. Tehát teljesen normális volt, hogy hamar befordult. A Tesó még várat magára a pocakban, szerintem Nála sem lesz ezzel kapcsolatban semmi gond.
2012. jún. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányom már a 24. hetes uh-n is fejvégű volt, és az is maradt, a fiunk a 28 hetesen is medence végű volt, nagyon remélem, hogy be fog fordulni.
2012. jún. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is a 24. héttől fejvégű fekvésű, a 30. és a 36. hetes uh-n is így volt, nagyon sokat mozog, még mindig. Örülj neki, a fekvése miatt legalább nem lesz császár, bár hallottam olyat, akinek még ilyenkor fordult vissza vagy farosból fejvégűbe.

36 hetes kismama

2012. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!