Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudunk választani. Adnatok...

Nem tudunk választani. Adnatok tippeket? Véleményeket?

Figyelt kérdés

Róka Benett Krisztián

Róka Milán Krisztián

Róka Krisztián Balázs


3 név közül melyik hangzik a legjobban? Nem tudunk ezek közül választani



2012. szept. 1. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem Róka Balázs Milán.

De ha csak a felsorolt változat jó nektek, akkor Róka Milán Krisztián. A Benettől ráz a hideg, a Krisztián név nekem soha nem lenne első név (bár második sem).

2012. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hű! Te tényleg nehezen tudsz dönteni, ha jól emlékszem már feltettél pár kérdést ezzel kapcsolatban. Mindenképp két nevet akartok adni a babának? Szerintem egyel jobban hangzana, de ha ti kettőt akartok, akkor szerintem a 3.
2012. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Róka Milán Krisztián.
2012. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül nagyon nem tudok választani, mert két olyan név is szerepel, amit biztos nem adnék (Balázs, Milán). A Benett meg... Na jó, szóval azt sem :) Akkor már inkább a Milánt átcserélném Mátéra, és Róka Máté Krisztián, vagy inkább fordítva, Róka Krisztián Máté.
2012. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én meg a Benettet, Krisztiánt nem választanám, így nehéz a döntés, mert a Krisztián mindegyikben benne van.

Hát, ha muszáj dönteni, akkor Milán Krisztián.

2012. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2.
2012. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha mindenkép ezek közül kell választani akkor a 2. Gondolom a Krisztián apuka neve, és ezért akarjátok beletenni, de kell mellé valami plusz, hogy mégse ugyan az legyen. Viszont szerintem utálni fogja, hogy ilyen nagyon hosszú neve van. Róka Milán? :)
2012. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem a szívem csücske sem a Benett sem a Krisztián.Én is a Róka Balázs Milán mellett voksolnék..

A felsoroltakból a Milán Krisztián.

2012. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Róka Krisztián Balázs.
2012. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 3. nagy kiszúrás lenne a picivel,összeolvasva a "kaki" jön ki hangzásra,csúfolódhatnak vele.
2012. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!