Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » CRL: 24mm szerintetek kicsi...

CRL: 24mm szerintetek kicsi 8+2 embriónak? Kinek mekkora a pocaklakója és hány hetes?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta hogy 5 nappal kisebb ez az érték mint ahogy lenni kéne. De az interneten 9+1-nek felel meg. Szerintetek??
2012. szept. 1. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont jó a mérete! Ne idegeskedj ezen! :) Boldog babavárást!
2012. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok terhes mert elhalt a terhességem. Csak szeretném megtudni hogy mi lehet az oka. De azért köszi remélem a másodikkal minden rendben lesz. Terhességem 9 hetében elmentem az orvoshoz aki 8+2 hetesnek állapított meg és azt mondta hogy le van maradva a baba 5 nappal. Néztem az interneten de az internet szerint jó volt a mérete korához képest talán 1 nappal nagyobb. Az orvos azt mondta hogy a genetikájával lehetett valami. De most már nem fogok neki hinni!!!
2012. szept. 1. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :( Én is azt találtam, hogy 9 hetes méretnek megfelelő a 24mm.
2012. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is azért kérdeztem. Akkor a doki vajon miért mondta azt hogy nem??
2012. szept. 1. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó méretű volt a pici.

Nagyon sajnálom, de ne búslakodj! Jön majd egy másik csoda :)


Az Én kisfiam 32hetesen volt 2200gramm, most nem tudom mennyi lehet, egy biztos- nem kicsi :)


35hkm

2012. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok kedves utolsó!!

Köszi hogy írtál!!

2012. szept. 1. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem volt kicsi egyáltalán. Az én kisfiam 8+5 hetesen volt 22 mm, és pont meg is felelt ennek a kornak szinte napra pontosan. Sajnálom, hogy elment, kívánom, hogy legközelebb minden rendben legyen.
2012. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de akkor már megvolt az abortuszod? v elvetéltél?
2012. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy nem maradt meg a babád. De nem búslakodj a következő biztos sikeres lesz. De nem értem miért mondta h kicsi elég érdekes volt akkor az a doki. :/ És szerintem már több mint 8 hetes lehettél a méretek alapján. Vmit nagyon benézhetett.

8 hetesen voltam először uh-n akkor 14mm-es volt és azt mondták rendben van a mérete. Holnap leszek 13 hetes és csütörtökön voltam uh-n akkor a CRL-re 6cm írt,de most is minden a legnagyobb rendben volt.

Kitartást neked!

2012. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9 hetes voltam amikor mentem dokihoz úgyhogy nem 8+2 hetes voltam mint ahogy az orvos mondta. Amikor 11 hetes voltam akkor vette észre hogy elhalt a terhesség rá 2 napra elvégezték a méhkaparást ami 3 hete volt.
2012. szept. 1. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!