Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsi esélyt látok rá, de...

Kicsi esélyt látok rá, de létezhet, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációm megjött rendesen,görcsöltem,minden úgy volt,mint lenni szokott. Azóta nem voltunk együtt a párommal,mert külföldön van.

Tegnap kellett újból megjönnie,el is kezdett görcsölni a hasam,mint amikor megjön,de azóta semmi. És a cicim is fáj még,pedig az el szokott múlni közvetlen azelőtt,mielőtt megjön.

Létezhet,hogy a beágyazódás után kibír egy erős görcsökkel járó vérzést a "baba" ?

Elnézést,ha hülyeséget kérdeztem,az is lehet,hogy csak képzelem az egészet,mert tervben van a kicsi.



2012. aug. 31. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom,hogy megjöhet attól még,hogy terhes vagy,de egészen másképp,kevesebb ideig és a vérzés jellege is másabb,inkább barnás. Szóval ha ugyanolyan volt a mensid,mint az eddigiek akkor kicsi a valószínűsége,hogy babás legyél,bár ki tudja,bármi megtörténhet. Biztos írnak majd tapasztalt anyukák is,akik tudnak segíteni :) De azért ha gondolod,csinálj egy tesztet,pár száz forint,és ha terhes vagy,akkor már tuti kimutatja. Egyébként szerintem csak késik picit,ne haragudj :(

36hkm

2012. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Miért haragudnék? :-) Csak nem jártam még ilyen cipőben és kíváncsi vagyok tapasztalatokra ,véleményekre.

Remélem,hamarosan én is hasonlót írhatok a mondókám végére,mint Te! (X hkm) Még egyszer köszönöm! :-)

2012. aug. 31. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Kitartást,egészen biztosan össze fog jönni =) Tényleg benne lehet a pakliban még akár az is,hogy össze is jött,annyi olyat hallani,hogy valakinek végig rendesen megjött. Édesanyám állítása szerint,velem az első kettő meg is jött neki. Nekem sajnos ebben nincs tapasztalatom,mert nekem még beágyazódási vérzésem sem volt. Viszont görcsölni görcsöltem,mint mikor meg akar jönni.
2012. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!