Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhesen, lehet,...

12 hetes terhesen, lehet, hogy fura kérdés, de szedhetek valamilyen nyugtatót?

Figyelt kérdés

Szabályszerűen dührohamot kapok, mert évek óta meg nem oldott problémákban továbbra sem értünk egyet a párommal. A végtelenségig zrikál, nem képes a terhességet sem figyelembe venni, pedig én tőle szerettem volna mindig gyereket. Most annyira érdemtelennek tartom rá, és nem tudom tovább elnézni a ténykedését megértéssel, toleranciával. Annyira igazságtalan amiket csinált, és csinál még most is. El vagyok keseredve. Félek, hogy baja lesz e miatt a gyerekemnek. Szeretnék lenyugodni, és nem rágódni ezeken. A babára gondolni, és hogy ha kell boldogok leszünk ketten. De ez sem megy. Nem tudom elterelni a gondolataimat.

Van esetleg valaki még aki szintén rettenetesen ideges, és ingerlékeny terhesen?


2012. szept. 1. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első harmadban nálam is előfordult, főleg munkahelyen, a hormonok túl nagymértékben dolgoztak. :) A DM/Rossmannban van egy természetes alapú, Nervenpflege nevű bogyó. A húgom javaslatára vettem ilyet (kb. 3 hónapig voltunk együtt terhesek). Amikor első alkalommal kinyitottam, hogy veszek be belőle, mert szétrobbanok, a szaga kijózanított, olyan büdös. :) Aztán megbeszéltem magammal, semmi sem érdekel, csak a Picurkám érdeke, nem érdemes idegeskedni, és a munkahelyen úgy végeztem a munkát, ahogy nekem az jólesett.
2012. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Citromfű kapszula. Xanaxot hagytam abba mikor terhes lettem és azóta azt szedem sztem jó.
2012. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
citromfűtea és sedatif pc-t!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne valami tablettától várj csodát, inkább rendezd az életed, a baba miatt.

Amúgy nem értem miért akartál ilyen embertől gyereket, akivel évek óta problémáitok vannak, és dührohamot kapsz. Lépni kellett volna, milyen élete lesz így a babának?

Milyen légkörben fog felnőni? Magadat begyógyszerezheted, de ŐT????

Le kellett volna lépni, keresni egy olyan férfit, akivel teljes az összhang, és boldogan vállaltok babát.

Nem értem az ilyeneket. A gyerek nem fog összetartani, sőt igazán megterhelő még egy jól működő kapcsolatban is.

2012. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!