Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhesség hamarabb...

Második terhesség hamarabb látszik a kitágult szövetek miatt? Másfél éve szültem, de mondjuk nem volt nagy pocakom.

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem nem látszódott hamarabb..most is babás vagyok 12 hetes de nem látszik..
2012. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. terhességem az előző is nagyon hamar látszódott, most meg még jobban, 12 hetes vagyok és kismama naci jön csak rám, azt hitték öt hónapos vagyok:-) szerintem az attól is függ milyen súlyú vagy, én 164cm és 64 kiló most 2 kilót híztam de csak a hasamra.
2012. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, ez a 2. terhességem. Az elsőnél teljesen átlagos méretű hasam volt, nem is híztam sokat sem. Most viszont mindenki azt hiszi, hogy nemsokára szülök. Már 12 hetesen látszódott rajtam, pedig eddig 3,5 kg-ot híztam, tehát nem a felszedett plusz kilóktól nagy a pocim, hanem szerintem könnyebben, és hamarabb tágul, legalábbis nekem.
2012. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!