Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szedtetek vasat, folsavat?...

Ti szedtetek vasat, folsavat? És ha igen, akkor a terhesség hányadik hetéig? És milyen fajtát? A magnéziumot tudom, h 37-ik hét betöltéséig kell, de a vasat nem tudom?!

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
a védőnő nekem azt mondta, hogy vasat a szoptatás alatt is kell szedni
2012. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt az orvosod kell meghatározza.Nekem végig kellett szednem mind a kettőt;nagyon rossz volt a vérképem.
2012. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szedtem minden nap a Gravidát+napi 2vas, +napi 3×2 magnézium. A terhesség végén talán 35héttől kellett 2naponta 1 Ca pezsgőtabit is innom! A szülés után még 3hónapig szedtem a vasat és a terhes vitamint! A magnéziumot 36.héttől már nem szedtem.
2012. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem szedtem.
2012. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vasat az orvos írja ki, a nekem kb középidőtől kellett szedni végig, hogy a szülésre feltöltődjön a vasraktár, meg amikor már nagy a baba sok vasat elvesz.
2012. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha az orvosod nem ír vasat akkor nem hiszem,hogy kéne szedned.

Folsavat szedtem kb 5.hónapig mert javasolták a gravida mellé.Vasat a dokim írt fel mert nem jó a vérképem napi 2x1-et.Kb a 20.héttől szedem.De az enyémben van folsav is.neo-ferro....

30hkm

2012. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!