Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 5-6 hetes terhes...

Még csak 5-6 hetes terhes lehetek, de már szorítanak a nadrágjaim. Mitől van ez? A babától még biztosan nem lehet

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 21:34
 1/7 A kérdező kommentje:
most is érzem, hogy szurkál és feszít a hasam.
2012. szept. 1. 21:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idős terhesen már én sem bírtam a nadrágjaimat magamon.Nagyon szorosnak éreztem.Amúgy azért lehet mert hiába nem látszik de a méhed már növekszik.Én pl nagyon érzékenynek éreztem a pocimat és főleg ezért is nem bírtam a szoros nacikat.
2012. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fel vagy fùjòdva, puffadva. Ez természetes.
2012. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább puffadás még, bár én a 7. héttől csak kismama nacit tudok felvenni, és rendes hasmenésem is volt 3 napig tehát nem lehetett puffadás a hasam ott volt:-) Most 12 hetes vagyok és azt hiszik 5 hónapos, akkora:-)
2012. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fel vagy puffadva! Ez nagyon gyakori! én 7hetes vagyok,de olyan a pocakom,mintha 3-4hós lennék :-) a szurkálós érzés is oké!
2012. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

tehetek valamit ellene? munkahelyen még nem szeretném, ha rákérdeznének.

kerüljek valamilyen ételeket vagy igyak sokat, egyek kevesebbet?

vékony vagyok, lapos hassal, ezért az összes nadrágom szoros egy kivételével. de hát állandóan azt sem hordhatom, terhesnadrág meg még nagyon korai lenne.

2012. szept. 1. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Én espumisan gyöngyöt szedtem.
2012. szept. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!