Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Napi 4...

8 hetes terhes vagyok. Napi 4 szem (3mg) folsavat szedek és 1 ferofolgammát. Ennyitől nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
Vagy a felesleg az kiürül a szervezetből?
2009. júl. 28. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért szedsz 4 szem folsavat? Orvos ajánlotta? Mert ha igen, akkor biztos tudja mit beszél. Nekem csak 1 szem folsavat, 2X1 Neo-ferro-folgammát és 1 szem Gravidát mondtak szedni. Ezt szedem azóta is mióta szültem, 11 hónapja.
2009. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja a kicsinek, a folsavat nem tudod túladagolni, annyiban okozhat gondot, hogy rontja a cink felszívódását.

Ennyi vas pedig belefér.

2009. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok folsavat szedsz!!bajod éppen nem lesz tőle, csak felesleges....Én napi 1 szemet szedek az elejétől fogva, most a 30. hétnél járunk!
2009. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem napi 2 szem folsavat javasolt a doki.
2009. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!