Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez az angelsounds magzati...

Mi ez az angelsounds magzati szívhangfigyelő?

Figyelt kérdés
mire jó?
2012. szept. 3. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
a 12. héttől hallhatod vele a baba szívhangját. végülis egy megnyugtatás a mamának, hogy odabent minden rendben van! én is most kattantam rá, fizu után meg is rendelem, igaz még csak 11 hetes leszek.
2012. szept. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kis szerkezet, hasonló mint az ultrahang, de nem képet ad, csak hangot. Nekem van és imádom :) A magzat szívhangját lehet vele hallgatni, felvenni, vagy akár a saját szívdobogásodat is felveheted és később ha megszületik a baba lejátszhatod neki, állítólag megnyugtatja. Hasznos készülék, pláne aggódós kismamáknak :)
2012. szept. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves első hozzászoló, én a második vagyok. Én is 11 hetesen vettem, és pár perc alatt már akkor megvolt a kicsim :) Igaz előfordul hogy nem találom mert elbújik :)
2012. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó dolog, főleg aggódós kismamiknak ( mint én), és minden alkalom fantasztikus élmény!

Kedves válaszolók ti milyen időközönként hallgatóztok?

2012. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. 3. válaszoló vagyok. Sajnos én sokat bűnőzők e téren, mert még csak egy hete van meg. És ugye a családnak is megmutatni, páromnak is, felvenni vele a távolabbi rokonoknak, így eddig az egy hétből 6x hallgattam.
2012. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

köszönöm a válaszod 2-3as:), nekem is a 11. héttől van meg, 2 hete. Van amikor kibírom 3 napig, de van, hogy csak 1 napot...de tényleg csak max 15-20 mp-ig szoktam hallgatni...

remélem nem ártok vele:(

2012. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kétlem, hogy ha káros lenne, akkor forgalomba hozták volna. olyat hallottam már, hogy a babák nem szeretik, de biztos vagyok benne, hogy nem ártalmas!
2012. szept. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!