Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki nem igazán...

Van itt olyan aki nem igazán örült a 3. terhességének?

Figyelt kérdés

félelmeim:

-bírjuk anyagilag-idegrendszerileg

-tudjunk elegendő figyelmet szentelni mindegyikükre

-tudjunk elköltözni, autót cserélni



Nálatok mennyi idősek a gyerekek?

Első 2 gyereknél nem éreztem ezeket, úgy gondoltam simán megoldjuk...de most elfogott a félelelem, főleg az anyagiak miatt....

Sokak mondják h 3.-at jobban megéri szülni mint 2.-őt...ez igaz szerintetek??????


2012. szept. 3. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az tény és való, hogy nem könnyű se anyagilag, sem idegileg, de megéri!!!

Én a férjemnek sokat köszönhetek, mert sokat van a két nagyobb gyerekkel (6 és 4 évesek)

2012. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy anyagilag bírjátok-e, az majd 5-10 év múlva derül ki ha iskolások lesznek, különórára járnának, elmennének a barátaikkal moziba stb.


Figyelem: ha mind a két szülő dolgozik, akkor hazaértek mondjuk 4-re, alvás 8kor. Ebbe bele kell férnie a vacsora készítésének, a fürdetésnek, az élménybeszámolónak, a lecke ellenőrzésének. Ez még szerintem megoldható 3 gyerekkel.


Elköltözni, autót cserélni: bocs, de ezt nem a terhesség előtt kellett volna átgondolni? :-))


Egyébként anyagilag nem éri meg, ez biztos.


Nekem 2 gyerekem van, azt hittem akarok még egyet. Aztán késett, ezeket átgondoltam és rájöttem, hogy mégsem.

2012. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kéne anyagilag megérnie a bármennyi gyereket is vállalni, ez nem egy üzleti befektetés.

Amúgy meg honnan tudná, hogy 5 év múlva hogy fog állni anyagilag??? Lehet, hogy jobban, de lehet hogy rosszabbul....

2012. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

jó nem is úgy értettem :)

de olyan fura h olyan sokan azt mondják h 3 jobban megéri .....

pedig mínél több gyerek annál több kiadás szerintem....

2012. szept. 3. 13:35
 5/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: pont azért írtam, hogy ez majd akkor derül ki. Most nem nagyon lehet tudni, max tippelni.
2012. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen okosan spóroltok (ruhákon, játékokon stb.)
2012. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hát igen..az meg tény hogy senki nem tudja hogy él majd 5 év múlva ....vagy 10 év múlva....

jelenleg nem okozna gondot...nah de később ki tudja ?

2012. szept. 3. 13:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én először nem örültem a 3. babának, nem is próbálkoztunk direktbe. Sőt mikor megláttam a pozitív tesztet, sírógörcsöt kaptam. A párom vigyorgott ezerrel....Most viszont már megbarátkoztam a gondolattal, hogy nagycsaládosok leszünk. Sőt éppen rettegek, hogy ne kelljen idő előtt megszülnöm a babát, mert lehet sajnos, hogy beteg. Nagyon félek, hogy elveszíthetem. A másik két gyermekem kisfiú, 3 és 6 évesek, a 3. is úgy néz ki, hogy kukacos. Mindig úgy képzeltem, hogy a 3. gyerek lány lesz, de már csak az a fontos, hogy egészséges legyen. Innen is kérem, hogy drukkoljatok holnapra....
2012. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én nagyon drukkolok Nektek !!!

Mi lesz holnap ?

és mi lehet a baja a babának?

hány hetes vagy?

2012. szept. 3. 14:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as. Én is drukkolok, hogy holnap minden rendben legyen. Majd kérlek írd meg, hogy mi volt.

3 kisfiú anyukája

2012. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!