Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki nem igazán...

Van itt olyan aki nem igazán örült a 3. terhességének?

Figyelt kérdés

félelmeim:

-bírjuk anyagilag-idegrendszerileg

-tudjunk elegendő figyelmet szentelni mindegyikükre

-tudjunk elköltözni, autót cserélni



Nálatok mennyi idősek a gyerekek?

Első 2 gyereknél nem éreztem ezeket, úgy gondoltam simán megoldjuk...de most elfogott a félelelem, főleg az anyagiak miatt....

Sokak mondják h 3.-at jobban megéri szülni mint 2.-őt...ez igaz szerintetek??????


2012. szept. 3. 12:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Köszi a drukkokat, el fog kelleni. Nagyon magas lett az afp-m. A MOM: 4,08. Uh-ok alapján egészséges, de szükséges lesz magzatvízvételre.
2012. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
18. hetet töltöm holnap. Ez lemaradt a válaszomból.
2012. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia! Mi terveztük a harmadikat. Akkor volt a nagyfiam 6 éves, a lányom 4 éves. Nagyon vártam, hogy terhes legyek, 3-4 hónap alatt összejött. Aztán mikor megláttam a pozitív tesztet, bepánikoltam. Kellett vagy 2 hét, mire örülni tudtam. Nekünk szerencsére nagy házunk van, elférne még egy negyedik gyerek is, ha csak ezen múlna. Autót kellett nagyobbat vennünk, de nagyon jó kocsit találtunk ár-felszereltség arányban a legjobb. Igaz 10 éves, de imádom.

Most már a kicsi 3 éves(nov.-ben tölti), a nagy 10.5, a lányom 8. Ja a kicsi is fiú. Sokat játszanak együtt, nagyon szeretik egymást, pont tegnap néztem őket elérzékenyülve, hogy milyen jó, hogy vannak:)

Jó volt a 3. terhesség, meg a babázás mostanáig, mert a nagyok oviban, suliban(már mindkettő sulis) voltak/vannak, így rengeteg idő jut a kicsire. A nagyokra meg akkor,amikor megjönnek.

Lassan megyek vissza dolgozni, akkor már könnyebb lesz anyagilag is. Most se halunk éhen, de kalkulálni kell nagyon...(én úúúgy szeretnék egy negyedik babát is, de akkor már tutira nem jutnánk el nyaralni, meg kirándulgatni)

2012. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!