Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha regisztrált munkanélkülikén...

Ha regisztrált munkanélküliként lettem várandós és nem tudok munkát találni az állapotom miatt, esetleg még ki is írnak táppénzre mert veszélyeztetett a terhesség, milyen anyagi és egyéb "következményekre" számíthatok a szülésig, illetve utána?

Figyelt kérdés
Jelenleg 5 hetes terhes vagyok. A fenti kérdést még kiegészíteném azzal, hogy ha sikerül is néhány héten belül munkát találnom, az ált. 3 hónap próbaidő után félő, hogy az új helyen esetleg nem állandósítanak (megtehetik), akkor ismét munkanélküli leszek/legyek, vagy inkább írjon ki az orvos táppénzre?
2007. aug. 26. 07:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha munkanélküli maradsz, akkor szerintem csak a 25000 ft-os GYES-t fogod kapni!

Elég szar helyzet. Nekem 2 héttel a munkakezdés után derült ki, hogy terhes vagyok, most 11 hetesen, azon izulok, hogy a próbaidő végéig ne látszódjon.

Sajons tényleg nagyon kevés az esély rá, hogy munkát találj, de azért ne add fel!

Próbálkozz távmunkával, elég szűkösek a lehetőségek, de hátha sikerül valami jót találnod!

Drukkolok!

2007. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!