Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 1 naposan uh-on semmi...

5 hét 1 naposan uh-on semmi nem látszódott, csak meg vastagodott nyálkahártya. Pozi teszt, néha kis barnázgatás, vérezgetés, erre kaptam Rutascorbint (ez beválik-e? ) vagy azért nem látott semmit mert már el is ment a baba? 2 hét múlva újra uh!

Figyelt kérdés
Addig megőrülök!!
2012. szept. 3. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5 hetesen nem szokott semmi se látszódni, majd 2 hét múlva már embrió is lesz
2012. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj én is így voltam.Majdnem megőrültem még 10 napig.

Viszont utána a 7 hetesen volt már egy kis babszemünk is...:))

31hkm

2012. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Rutascorbin nem elég, ha vérzel is, kellett volna progeszteront (Duphaston, utrogestan) kapnod.
2012. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezeket lehet vény nélkül kapni??kb.az őrület határán vagyok!!! miért nem írt a doki nekem ilyet??
2012. szept. 4. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Ne haragudj, nem akartam rád hozni a frászt, de még ilyet nem hallottam, hogy sima vérzéscsillapítót írnak fel.

Sajnos a progeszteron vényköteles.

SZTK-ban nem tudsz íratni? Még mindig vérzel?

2012. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen,reggel és este inkább!napközben nem nagyon!tegnap voltam sztk nődokinál nem írt fel ilyet,házi orvos nem írhat???ez mire jó amúgy azt tudom h hormon de a vérzés ellen jó vagy baba megtartásban?
2012. szept. 4. 18:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Háziorvos nem írhatja fel.

A kisterhes vérzéseket sárgatest-elégtelenség okozza legtöbbször, ezek a gyógyszerek amiket írtam sárgatesthormont tartalmaznak, vagyis segítenek megtartani a babát és elállírják a vézést.

Egyébként lehet a doki úgy gondolkodik, a természet majd eldönti, mi legyen.

2012. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi! 2 hét múlva kell mennem vissza,most mit csináljak?menjek el felíratni de mit mondjak neki-Hé nem írnál fel egy Utrogestant :-)?nem kell ehhez hormon vizsgálat,anélkül is fel írja?
2012. szept. 5. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha még mindig vérzel, és elég határozott vagy, akkor felírja.

Kúpot kérj.

És ezek szerint jól gondoltam, a doki a természetre bízza a döntést, a következő 2 hétben minden eldől.

2012. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben járok, csak én még ma megyek a dokimhoz. Hétvégén is barnázgattam, tegnap estétől meg vérezgetek wc-papír szinten... Aggódom. Te mióta barnázol és mennyit?
2012. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!