Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes, legjobb menni...

Mikor érdemes, legjobb menni 4D uh-ra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Babamozi céljából nekem 24-28 hét között ajánlotta a szonográfus.

Amúgy bármikor nagy élmény, de ekkortájt már babás az arcuk és még jól láthatók.

Mi anno 25 hetesen voltunk, és nagy élmény volt.

2012. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!!

én 26 hetes vagyok és múlt héten voltam, így nálunk is pont 25-dik héten volt

eszméletlenül jó volt, komolyan nem tudom elmondani, csak ajánlani tudom!! :)))

2012. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Azt mondják, hogy a 28. és 30.hét körül érdemes megejteni. Legalábbis nekem anno ezt mondta a dokim. Mert e tájt már szép a baba pofija, szépen ki van fejlődve. Én most szerdán megyek a párommal és anyukámmal, már alig várom! Remélem, hogy jó móka lesz.

28 hkm

2012. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bármikor mész,egy élmény lesz. Mi 26 hetesen voltunk,nagyon jó volt,már volt rajta egy kis husi és elég babás pofija volt,szerelem volt első látásra :) de így utólag,ha vissza pörgethetném az időt,várnék a 29. vagy 30.hétig. Boldog babavárást!

37 hkm

2012. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Anita8401 ***** válasza:

Mi éppen holnap megyünk :) már nagyon várjuk főleg mert mèg nem tudjuk a nemét ès mivel van már 2 szép kisfiunk így kíváncsian várjuk kit rejt a pocak :)



26 hetes kismama

2012. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok. 24 hetes leszek mikor megyünk :)
2012. szept. 3. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahova mi megyünk,ott 18-28 hetes kor között ajánlják.

Én 20hetes leszek pont aznap. :)

2012. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mensi szerint 24 hetes leszek szombaton amikor megyünk :) már alig várom, főleg hogy a nemét még nem tudjuk
2012. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!