Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keresek 4D-s UH Debrecenben,...

Keresek 4D-s UH Debrecenben, vagy Nyíregyházán. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Az interneten már utána néztem, csak tapasztalatokat szeretnék kérni, hogy mégis melyik a legjobb. Gondolok itt arra, hogy megnézik-e a babát rendesen, vagy valahol csak mozi van. Köszönöm a válaszokat előre is.

22 hetes kismama


2008. máj. 14. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

szia. én nyíregyházi vagyok és mi a dr. Medve László magánklinikáján voltunk 4D ultrahangon és nagyon megvoltunk vele elégedve. Mindent alaposan átnéztek, 30 percesnek volt mondva a felvétel, hogy annyit csinálnak, de nekünk kereste a nemét és így 42 perc lett 12.000 ft.-ért.

Címe: Nyíregyháza Szegfű utca 25.

Telefon: 06-30-468-1741. itt lehet időpontot kérni.

Van honlapjuk is: [link]

Remélem segítettem. Minden jót.

2008. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Nagyerdei Nőgyógyászati és 4D Ultrahang Centrumban voltam, és nagyon meg voltam velük elégedve. A szonográfus nagyon kedves és igen szakképzett.

A 4D ultrahang vizsgálatokra előzetes telefonegyeztetés alapján lehet jelentkezni.

Tel.: 30/403-1763

Cím: Debrecen-Nagyerdő, Weszprémy u.22.

2009. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2009. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azt szeretném megtudni, hogy az NNC-ben a babamozi alatt narrátor vagy zenei aláfestés van?

A válaszokat előre is köszönöm!

2010. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!