Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van tapasztalata Bébé...

Kinek van tapasztalata Bébé Confort mikrós sterilizálóval kapcsolatban? Hogy működik? Mennyi vizet kell beletenni? Sima cumikat is belerakhatok? Hány fokon kell 10percig használni?

Figyelt kérdés

(használtan vettünk egyet, és a használati útmutató az hiányzik belőle, annyi van ráírva, hogy 10percig és négy cumisüveg fér bele) Help!

27h kismama


2012. szept. 4. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a pikulának???

Két kölköt nevelek. Az elsőnél sterilizáltam mindent, kütyük nélkül. Volt szájpenész, folyós kaki. A másodiknál csak a minimális higiéniára figyeltem. Se penész, se fogfájás, se pelenka kiütés, se oltás utáni láz..stb.Úri huncutság hiszékeny és tehetős kismamáknak.

2012. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, hogy elhagytam a gyógyszertári horribilis árban kapható fertőtlenítő tablettát, mellőztem a kifőzést is és lám minden oké.
2012. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudod ki a hiszékeny és tehetős?! Egyszerű kérdésre segítőkész választ vártam! Köszönöm! És ha végig olvastad volna, akkor azt írtam, hogy használt. Nem 10ezrekbe került, sőt!
2012. szept. 11. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Lám-lám. Azóta se küldött neked választ senki, kicsi mimóza!

Akkor kinél van a hiba kedves?

2012. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!