Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi vérszegénység...

Terhességi vérszegénység megelőzése érdekében szedhetem e a Neo - Ferro - Folgammát?

Figyelt kérdés
Illetve a másik kérdésem pedig, hogy a vérnyomásom 90/60 de volt már allatta is. Mit tudok ellene tenni? Igaz nem sok vízet zavar. De mikor eléri a 123/72- t szédelgek.Pedig a terhesség előtt 120/80 volt mindig a vérnyomásom. Koffeint nem ihatok.

2012. szept. 4. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Neo Ferro Folgammát vasra szedtem.Nekem is alacsony volt a vérnyomásom.Én reggel szoktam inni egy 3 az egyben tejeskávét(por)egy csésze tejbe szoktam beletenni.
2012. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem a Ferro folgammát a védőnő ajánlotta a folsav helyett, mert hogy arra vasat is kellene szednem.
2012. szept. 4. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig a Neo Ferro Folgamma vasra van,az mellé nem kell külön vasat szedni.Nekem a nőgyógyász írta fel.

[link]

2012. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez vas+folsav. én pl nem bírtam, rosszul voltam tőle. vérszegénységre kaptam. egyébként nekem segít a vas a vérnyomáson is. maltofer folt szedek
2012. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 5. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!