Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felicitas csomagot aki mostaná...

Felicitas csomagot aki mostanában vette át megmondaná mi található benne? (A legelsőre gondolok nem a kórházira)

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én multhéten váltottam ki,hááááát ne sok mindenre számits. Van benne egy marék szórólap,egy aventes tejes pohár,egy cumi,talán 2 db teafilter,mini fogkrém minta,testápoló minta,és egy nivea mini férfi deo volt benne. Csodálkoztam is hogy az mit keres benne. Azthiszem ennyi. Régen mintha több mindent tartalmazott volna. Én még melltartóbetétre is emlékszem,de ebben már az sincs:-(

35 hetes km

2009. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ez szerintem vállzozo lehet,de leirom hogy mik voltak benne.

1.db 50 ml-is johnsons baby fürdető,1.csomag vanish por(30g) 1.db sudokrém (egy pici tégelyes minta)1 baba magazin,1 anyák lapja magazin,prosprektusok,és a neslétől egy 150-forintos kupon(2009 05 1-től 2009 09 30-ig érvényes).Naggyábol ennyi,én a felicitastol kértem szelvényt amit a baba boltban válltottam be és ezek voltak benne.

2009. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én kb. 3 hete váltottam ki. Az enyémbe volt:

egy marék szórólap

1 db nivea intimo, 1db nivea baba védőkrém, 1 db nivea férfi hajzselé

1 mini paradontax fogkrém

1 aventes tejgyűjtő pohár

1 MAM cumi

1 mecsek babatea, 4 mecsek tejszaporító tea (filter)

1 db pampers new baby pelus

2 db carefree tisztasági betét

1 kis tubus garamastan mellápoló krém


Én meg vagyok vele elégedve, végülis ajándék, örülök, hogy ennyit is kaptam. :)

2009. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! A "várandós anyukáknak" valót kérdezed? Én azt pont ma vettem át, nem voltam elájulva tőle. De hát ne is számítsunk nagy dologra a mai világban!

Volt benne kb 4-5 filter Mecsek Baby tea, egy Mam cumi, Avent anyatej tároló pohár, Nívea termékminták, egy fogkrém termékminta, Carefree minta és kb 3 kg szórólap:)

2009. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz, mint 16:32-nek.
2009. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ugyanaz mint 16:32-nek, de mellápoló krém nem volt benne, viszont Nivea férfi deo igen.
2009. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a 16:32 volt benne!
2009. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt minden kismama kapja?még nem is hallotam rola.
2009. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hányadik héttől lehet beváltani ezt a kupont?

Elnézést az off-ért!

2009. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16:32es vagyok. Én a védőnőmtől kaptam egy felicitas könyvet(várandós mamák tanácsadója), még a terhesség elején, abban volt egy kupon, amit a 3. trimesztertől lehet beváltani. Benne vannak a beváltó helyek is. Van, ahol kérik az átvételkor a kiskönyvet, gondolom, hogy tényleg a 3. trimeszterben van-e a kismama, de tőlem semmit se kértek, csak odaadtam, és kaptam a szatyorkát.
2009. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!